| gemeni6226 a întrebat:

Ce este prostia? Unii au aceasta parere https://www.youtube.com/watch?v=nMlp5ZZBB8s

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Prostia e greu de remediat.

| ywar a răspuns:

Ceva molipsitor, o boala! Un virus foarte periculos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia inseamna iresponsabilitate, lipsa de respect pentru optiunile celor din jur, pentru deciziile lor. Atunci cand nu te respecti pe tine si iti bati joc de trupul si mintea ta. Esti un alcoolic notoriu si strici salariul pe vicii, ajungi sa nu mai ai bani de mancare pentru ca i-ai aruncat la "aparate" si la mai stiu eu ce jocuri de noroc. Sunt prosti cei ce nu au ce pune pe masa la copii dar pachetul de tigari nu lipseste de pe masa, sa nu mai mentionez cafeaua sau alcoolul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem la cat amuzante, in lipsa prostiei am muri de tristete

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Da mai gresim si noi si ridem de unele erori facute, unele prostii sunt foarte funny, dar in unele cazuri cand prostia duce la accident sau moarte nu mai e asa de amuzant.