| RAY a întrebat:

Ce fac albinutele cand afara ploua?

6 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Cea mai drăguță întrebare laughing
Cele care culeg polenul cred că stau degeaba iar restul își continuă activitatea.

| PumpkinDoll a răspuns:

Dorm sau fac sex.

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

Dorm si viseaza la badboys =la trantori, dar stii iubirea dintre o albina si un trantor este una demna de filme de groaza, albina il ucide dupa sex

| Donsavas a răspuns (pentru RAY):

Cred ca si lui ii place.

| RAY explică (pentru Donsavas):

I place mult,albina nu mimeaza nimic, le aud cand ies afara din casa, fac dragoste in fata mea, cata nesimtire, o fac si in fata babelor in varsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu stiam ca se ecscita asa mult si ii explodeaza penisul de placere. Chiar ca in filme de groaza.