| contygos a întrebat:

Ce face femeia in fiecare zi si barbatul o data in viata?

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.
sau
Femeia face in fiecare dimineata micul dejun si barbatul o data-n viata.
SAU
Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.Astept raspunsul tau...eu doar am spus 3 variantehappy Multam fain.

40 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

In fiecare zi? Sunt unele o data la 3 sapatmani laughing

nony
| nony a răspuns:

Prostii thinking

| juniper a răspuns:

Femeia in fiecare zi se enerveaza, iar barbatul nu face nimic.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Femeia gandeste in fiecare zi si barbatul o data in viata laughing...hai ca am fost realaughing
nu stiu raspunsul da parca vad ca e ceva misogin rolling eyes laughing
hai ca m'ai facut curioasa :-ss

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Normal nu era ca barbatul iese dintr'un organ in fiecare zi si femeia o data in viata? thinking am inteles ce ai vrut sa spui da asa e mai logic big grin

| BUBULINA a răspuns:

Femeia face patul-n fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata

| ellene a răspuns:

Se uita in oglinda...barbatul cred ca doar in ziua nuntii laughing

| kathessa a răspuns:

Femeia gindeste...

| Bianca_4346 a răspuns:

Se plangelaughing

| PauLa.M a răspuns:

Ce mai enervanta ghicitoare laughing
M am albit vreo 2 saptamani sa gasesc un raspuns... dar uitasem de ea acum mi am amintit din nou laughing

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu imi fac patul, gatesc...aspir...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Femeia face patul-n fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandeste la sex. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Youllneverguess-vezi ca flav nu face nici patul si nici armata.crezi ca este sau nu, barbat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigmo, vrei sa spui ca tu te-ai gandit la sex doar o data in viata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nekane-da, prima oara, caci dupa aceea a devenit indispensabil. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contygos tu esti silvia in viata reala? in principiu femeia se leaga la cap, in fiecare dimineata. fara sa o doara. iar barbatul o data in viata cand se insoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@contygos... what? ce am spus? de unde am iesit? sorry, nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@contygos, apropo, explicatia ta nu este una "cam stiintifica", este o dovada de misoginism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt.contygos: si mie imi pare rau pentru tine, dar ai gresit! ce sa faci? asta e viata! ai citit un raspuns al nu stiu cui si mi l-ai atribuit mie! Din pacate! si ca sa vezi ca sunt fata faina, iti spun ca eu nici macar nu ti-am raspuns la intrebare, am facut doar o remarca la raspunsul enigmei...sorry...nu te-ai prins, eu ti-am spus dar nu ai vrut sa ma crezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparaturi!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@contygos: prietene cred ca esti cam dus. ai citit raspunsul pe undeva si nici macar nu te-ai gandit la logica. cum *** sa iasa femeia dintr-un organ cand ea nu intra. organul intra in ea, daca ma intelegi. dar nu intelegi... se mai intampla laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandeste la divort:femeia cand barbatu e un badaran(mereu laughing ) si barbatu atunci cand se simte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul face cumparaturi o data in viata si femeia in fiecare dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi pune mainile pe piept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face femeia o data in an?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex