| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Ce farse la telefon amuzante ati facut?

29 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

A mai fost întrebarea asta o dată. Şi pentru că mi-e lene să mai scriu o dată...

Farsa cu profu de mate.
I-am făcut poze prin pauze în ipostaze nu tocmai plăcute şi le-am publicat pe matrimoniale şi pe site-uri porno + numărul său de telefon. Să vezi ce-l mai suna lumea în oră. Iar când i-am trimis pe mail "profilul" lui...mamăă.
Apoi îl sunam noi cu ascuns... până s-a prins şi...lasă,ajunge atât.

Răspuns utilizator avertizat
| CanutaOmsucit a răspuns (pentru AikkoxD):

Deci tu ma sunai urechila waiting hmmmmm, te prind eu la toilet

| AikkoxD a răspuns (pentru CanutaOmsucit):

Urechilă? Câţi 10-11 ani ai?

| CanutaOmsucit a răspuns (pentru AikkoxD):

Hai na, urecheato, tu aia care peste o luna faci 18 kiss

| AikkoxD a răspuns (pentru CanutaOmsucit):

Peste 39 de zile.(fără asta)

| CanutaOmsucit a răspuns (pentru AikkoxD):

Sa-mi dai mesaj unde se va tine masa si dansulbatting eyelashes

| AikkoxD a răspuns (pentru CanutaOmsucit):

Club Bamboo, ora 00:15.

| CanutaOmsucit a răspuns (pentru AikkoxD):

Vrei rezervare la tot clubul sau numai o parte din el, asta e cadoul meu whistling, am vrut sa fie o surpriza dar m-am dat de gol tongue

| AikkoxD a răspuns (pentru CanutaOmsucit):

Tot. Şi hai că deja mă plictisesc.

| NANANAHehh a răspuns (pentru AikkoxD):

Si celaughing?

| AikkoxD a răspuns (pentru NANANAHehh):

Şiii...ne-a dat test, am luat toţi 0 şi ceva, că nu ne-a dat pct din oficiu + că nu mai zic ce ne-a făcut directorul...
PS: profu de mate e fost director...deci înţelegi...

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Eu n-am mai trecut pe la sala de sport de 2 ani, mă mir cum de m-a trecut ăla clasa.

Răspuns utilizator avertizat
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Eu inca ma intreb la ce fel de scoala estilaughing.

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Carableaga. Hăi dă-l dreacu.

| Pawesome a răspuns:

N-am facut, dar stiu o prietena care a sunat o batrana si a intrebat-o daca sotul ei e inca in club, (nu stia ca e batrana). Batrana ne-a anuntat ca sotul ei e mort de 39 de ani o_o

| decesuntaici a răspuns:

Eu puneam numere la intamplare si ziceam:"Acest apel a fost facut pentru publicitate.Va invitam sa va uitati la emisiunea Prostii spun nu la ora 00:00 pe orice canal. Faceti parte dintre ei?" Si mi-a raspuns un domn "Asa de tarziu?"

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Sunam lumea si intrebam de ce le fuge frigiderul/televizorul...

Răspuns utilizator avertizat
| Gumalamanaazecea a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Pot sa jur ca se uitau in spate sa vada
injurau scurt si inchideau

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai destule cum ar fi am sunat odata la femeie si am intrebat alo sarumana familia calu?
nu! a scuze am nimerit in alt grajdi

bai am mai sunat la baba si o intrebam daca vrea ceva de la avon ca avem super prmotii da face aia dmnisoara noi suntem cu mortu pe masa si tie iti arde de glume
faza e ca se auzea muzica ce draq astia danseaza cand moare cineva?!?

Răspuns utilizator avertizat
| NikolasXD a răspuns:

Nu erau amuzante mai mult cringe

| xCristianx a răspuns:

Niciuna,tu?

| Voroneanu_Alina_1995 a răspuns:

Farsele de mai jos sunt cam obosite...eu am trimis mesaj la toata lista de contacte "am ascuns cadavrul..acum ce fac?" si oamenii normal"ce cadavru?!" si eu le raspundeam "iti bati joc de mine? ma iei la misto, cum adica ce cadavru?" si oamenii se panicau rau de totlaughing a fost funnybig grin