| WhatMeanLove a întrebat:

Ce-i chestia aia, mai?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chestie, şi nu mă tem să o folosesc.

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

P**** mea inexistenta

| sabilopod a răspuns:

Este nava mea spatiala facuta din viermisori de jeleu, scuipinol si inchisa etans cu aspiratorul bunicii.

| Yep a răspuns:

Da ce te interesează pe tine? Lasă omu să-și facă laba în pace.

Răspuns utilizator avertizat
| TraficantaDePufarine a răspuns:

-Ce-i aia, măi mamă? întrebă copilul care intră în dormitorul părinţilor în timp ce aveau o partidă.
-Asta? Păi ce, nu ştii? Un şarpe care a intrat în pădure...
- Ştiu asta, dar a lui nenea poştaş era mai lung şarpele şi nu mi-am dat seama. Chiar tu ai zis că... Oh! Trebuie să plec la culcare. Noapte bună

| MoatZa a răspuns:

Este o acadicahappy