| Lullly a întrebat:

Ce intamplari amuzante ati mai avut in ultimul timp?laughing

Răspuns Câştigător
| LoveAngel223 a răspuns:

Pai odata m-am dus sa iau faina si intre timpce vorbeam cu baiatulde care imi place ma jucam cu punga de faina cand s-a spart partea de sus am fost toata de faina pe fata

Am fost cu o prietena in parc si cu iubitul ei, ea era pe stop ...si s-a asezat pe piciorul prietenului si cand s-a ridicat a observat ca si-a lasat amprenta

Odata mi sa dezlegat sireturile si am cazut exact in bratele unui baiat laughing))

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

@AdynuttaLoveCuttzu nu te-ai plictisit sa tot pui linkul ala stupid.Adica il pui la fiecare raspuns! Get a life dude!

| LastChance a răspuns:

Azi de dimineata, dupa ce m-am spalat pe dinti mi-a cazut nasul in wc si mama a tras apa...asa ca am ramas fara nas. nu stiu daca e chiar amuzanta o persoana fara nas.thinking

| MikiPiki a răspuns:

Un coleg ii spune celuilalt:e joi si iti dau la coi.si apoi a facut-o

| Sოﺁℓε a răspuns:

Azi in ora de matematica m-am mutat in prima banca.
profesorul de matematica m-a vazut si m-a tot intrebat din exercitii chatterbox
imi spunea Stefania (e al doilea nume al meu) si mie nu-mi place deloc si cand m-a intrebat i-am zis sa ma strige Denisa ca nu "reactionez"la Stefania laughing
si a inceput el sa explice el ca cand(cacofonie)barza m-a adus a lasat un bilet in care a scris Denisa-Stefania si striga un coleg din spate :-nu a venit nici o barza au facut sex straight face
am ramas masca si profesorul de matematica a inceput sa se uite urat la el laughing
sau tot azi :colegul meu din fata a inceput sa isi taie pantaloni cu foarfeca colegei mele... dupa ce a terminat tot se intorcea in spate la noi

l-a vazut profesorul de istorie si i-a zis :mai G.tu nu ai bani sa-ti cumperi o pereche de pantaloni? maine te vad ca o sa vi dezbracat laughing si ii da una peste cap...

| Prajitură a răspuns:

Am fost acolo... si stii 'fathaa' ce s-a intamplat?
Nu stii ca esti proasta.
Am intalnit un vapor plin cu barbati cu cataloage cu geeeenti. day dreaming

Acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare.

| DNSK a răspuns (pentru Prajitură):

Asta-i tarelaughing)laughing ti-am dat likelaughing

| RyuzakiL a răspuns:

Au facut toti prosti ficsatie pe killerjo straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.killerjo.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waa WTF aia care mi-au dat stupid' se vede ca is prosthi raww
Nu stiu ce inseamna o intamplare...
Si sa stit chiar afost una amuzanta...
Dupa ce am iesit din sala de Reanimare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu, ma razbun! Eu am cazut de pe scaun si sa stiti lume e frumoasa tipa am inceput sa cantam who wont my hair! se pricepe la cantece :X

| Anda_5861 a răspuns:

Pai chiar azi am avut una pot sa zic cat de cat amuzanta.makmea era la ea in camera si ma iau eu cu soramea sa mergem sa ne cumparam inghetata ajungem la magazin eu mi-am cumparat 3 soramea 2 si venind acasa zic thu nu ii zice la mama ca ne'am cump ingetata nu de alta da era frig afr si un aer foarte rece.bun ajungem acasa cu inghetatele la spate intram in camera mama tot la ea era si stam noi linistite si nu am auzit usa cuma chiar asta de la mine de la camera si vine si noi cu o ingetata in mama si restul erau puse aiurea pe birou iau eu un la pahar si o aarunc pe bat retu erau cu ambalaj si sunalaughing si am ramas blocata cu privirea la mama si ma uitam serios parca voiam sa sar pe ealaughing si face dc te uiti asa uratlaughing da eu nu stiu am ramas blocata sapoi am ras cu soramea a2a mancam supa in fata pc'ului si avem o sinsila si soramea a plecat sa ii faca baie si ea s'ia incalzit mai tare supa eu am lasat'o asa [nu era rece]si era de ceva galuscute de grislaughinglaughingrolling on the floor si ale mele l'eam schimbat cu ale lui soramea ca erau mai caldelaughing. inca nu a venit da cred ca o da aiba o reactielaughing