| Hello2006 a întrebat:

Ce întâmplări amuzante aveți atunci când aveați nevoie sa faceți pipi? :-))

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Am patit recent. Mergand spre casa aveam de asteptat vreo 2 ore sa vina autobuzul. Era foarte cald afara si mi-am cumparat o sticla de 2 l de apa, asta dupa ce mai bausem una la jumatate cu 1 ora inainte, si am terminat-o in alea 2 ore. Vine autobuzul, ma urc in el si am zis ca la un drum de 1 ora- 1 ora jumatate maxim nu patesc nimic. In ultimele 20 de minute cand ajung pe drumul de tara si incepe sa zdrangane rabla aia... ma ia cu dureri ingrozitoare laughing Am zis ce naiba fac, poate il rog pe sofer sa opreasca si poate ma asteapta...si asa dupa ultima statie mai aveam de mers vreo 10 minute pe jos. Dar am asteptat. Tinundu-ma cat am putut de tare pana spre finalul cursei cand ramasesem singurul in autobuz si l-am rugat pe sofer sa ma lase fix la casa. Cine stie, poate faceam pe mine. Am stat in baie vreo 30 de secunde laughing

| Hello2006 explică (pentru єχcєєℓ):

Oh, Doamne! Cred că era groaznic!

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ma bagam in spatele blocurilor sa fac pipilica ca era urgent si nu era nicio toaleta in apropiere in timpul zilei si ma uitam stanga dreapta sa nu vina cineva. laughing