| alma1115 a întrebat:

Ce jocuri tari imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| angie27 a răspuns:

Mie una mi-a placut Hellgate London. Iti mai recomand Sims 3 si asta e tare. Sper sa-ti placa vreunul.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Midnight club los angeles

| DaftPunk a răspuns:

Ma da voi u ganditi? toti zic:''Ce jocuri(filme, telefon etc.)''Poi de unde sa stie niste straini ce jocuri, telefon, filme va plac voua sau tie asa ca nu mai puneti intrebari din astea han*****ate.Cautati frate!
Deci jos cu cretinismul! Jos cu cretinismul! Jos cu cretinismul! Jos cu cretinismul!

| Aicha_7433 a răspuns:

Kaneva!
intra pe www.kaneva.com :)

| Crysti81 a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele jocuri Battefild Bad Company2, Sniper ghost warior, Mafia 2 si Crysis Warhead