| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica va place mai mult si mai mult?

18 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Tot ce tine de muzica usoara: pop, rock, house, disco, de club, electro, punk, pop-rock etc.

| andi a răspuns:

Romaneasca usoara. urasc manelele...

| borsec a răspuns:

Muzica ambientala ma relaxeaza, muzica disco house ma bine dispune.

| Annitu a răspuns:

Reggaeton latino(PACHNGA), Pop, RoCk, Club, R&B, Hip-Hop! FARA MANELE SI POPULARA!happy

| cotzobel a răspuns:

Reaggeton, bachata, pop, rock, house, disco, r&b, hip-hop, rap... oricum FARA MANELEhappy

| TipulVerde a răspuns:

ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCK!

| DenissaDeea a răspuns:

Muzica de calitate si care imi ridica moralul si ma bine dispune, in general muzica de sufet si lenta romaneasca/staina.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Toate in afara de unele manele si de muzica populara
:X
big grin

| Nastia a răspuns:

Hip-hop!winking

| petitdreamer a răspuns:

Muzica de strada, gen ombladon, bug mafia, parazitii, obscur, la familia etc... imi place sa zic adevarurul despre noi si tara noastra...sunt realisti

| CenturyChild a răspuns:

Pai mai toate in afara de manele. O muzica e buna in functie de ambientul in care e ascultata. Cat despre mine momentan : NIGHTWISH FOREVER big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R&b

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica buna.de calitate.la care imi vibreaza corzile sensibile ale sufletului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fană înrăită și fidelă muzicii orientale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hip-hop si R&B happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock, simfonica, jazz, cobinatii intre cele 3.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manele.

| casutadenisip a răspuns:

îmi place muzica indie, idm, world music. like: tycho, aravone, brandi carlile, the cinematic orchestra, cocorosie, ane brun. şi muuuulte multe altele happy