| CiupiițDeclarăRăzboiÎmpotrivaObsedateDeJB a întrebat:

Ce nu are JustinBieber ce avem noi?

Răspuns Câştigător
| FreshDreams a răspuns:

Pai,clar, eu am creier.

12 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Păi.creier.Dacă ar fi "ce are el şi n-avem noi", singurul lucru ar fi virginitatea.

| PastilăBă a răspuns:

Puteţi mă să'l lăsaţi dracu în pace şi să nu-l mai pupaţi atat în cur?
Deabia s'au domolit apele şi voi începeţi iarăşistraight face

| AnneMarri a răspuns:

Puterea de a se concentra.

| αndï a răspuns:

Poate eu nu am ce are el.
păsărică...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pentru ca el nu are ce avem noi!

| Afdsa a răspuns:

Acum 1-2 zile s-au pus genul de "intrebari" cum ca nu mai aduceti aminte de JB sau LadyJ.El nici nu stie ca existam, va raciti gura degeaba ca pe el il doare-n pix, si nici acolo.Are fani? Are bani? Faima? Nici nu se complica cu haterii. Daca e so luam altfel,ok nu-mi place muzica lui,nu-mi place cum canta, dar de ce sa-l critic daca nu mi-a facut nimic? Nu ma cred superioara nimanui, dar nici inferioara.Nu critica ca sa nu fii criticat.
Bafta in continuare cu distractia voastra, o sa aveti nevoie...straight face

| Kuzco a răspuns:

Creier

| JustMelavJustMe a răspuns:

Frizuri de oameni normali, glasuri specifice varstei noastre, creier, inteligenta...Ce are el si nu avem noi? Faima straight face

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Frumusete,creer,inteligenta

| ThisIsSucks a răspuns:

Numele.marimea la papuci.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Justin bieber are totul(frumusee,bani,faima,cariera.)are totul, voi nu vedeti ca nu va puteti pune cu el? e prea bun, nu e nimic de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puţă