| Aнонимный a întrebat:

Ce parere ai despre Flappy Bird?

11 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Da

| OnuOnulică a răspuns:

Îi un joc care te ajută să îți strici pc-ul sau telefonul în caz că vrei să scapi de ele.

| suităr a răspuns:

Mi-a mâncat zilele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, că nu-s din zona asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am păreri, mi le-a mâncat rucsacul.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Un joc plictisitor si enervant.

| Aimee33 a răspuns:

Este un joc enervant care creeaza dependenta.winking Timp irosit.

| Biiskrem a răspuns:

Un joc tâmpit care-ți face nervii să urle în capu' tău ca niște copilași drogați în mijlocu' străzii.

| cateluuus a răspuns:

Mai bine rămânem la cartofi.

| Tyby148 a răspuns:

Cea mai mare prostie

| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Eu am auzit ca a fost scos de pe magazin play pentru ca foarte multe persoane si-au stricat telefonul jucand laughing e destul de frumos happy e grue iar acolo nu se schimba nimic totul se repeta la nesfarsit happyhappy