| pretzel a întrebat:

Ce parere aveti de asta?:))http://www.youtube.com/watch?v=d1CJCw76BDI (is 2 prietene) lipsa de ocupatie (plictiseala asta ) si nu is proaste doar ca au facut un video asa... la misto...ca sa se amuze si sa ne amuze

Răspuns Câştigător
| Maya_6425 a răspuns:

Dragutz! Nu ar trebui nimeni sa le eticheteze daca nu le-ar cunoaste. Si eu am mai facut filmulete de plictiseala dar nu le-am postat niciodatalove struck

1 răspuns:
| paramore a răspuns:

Am si eu unul postatlaughingin care cantam cu sora mea maneaulessmug