| ginta a întrebat:

Ce parere aveti despre actritele care apar goale in filme? Despre cele cu o reputatie buna vorbesc!

Răspuns Câştigător
| Traian_6488 a răspuns:

Este subiect tabu nu ne permite admin.
Trebuie neaparat sa le imbraci daca vrei sa mai poti pune intrebari aici.

5 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Banul vorbeste.
Ele o fac mai mult pentru bani si nu pentru arta.

| andreutz a răspuns:

Daca este cu reputatie buna, toata stima(se presupune ca cea cu reputatie buna nu duce lipsa de bani, deci chiar face asta de placere). dar daca este vreo ordinara (scuze limbajul) atunci le dispretuiesc...isi vand trupul pentru bani...vai de ele...

assiris
| assiris a răspuns:

Goliciunea face ratting si aduce bani. Nu mi se pare o chestie prea serioasa.

| otypa a răspuns:

Parerea mea este ca face lucrul asta doar pentru bani, dar mai bine sa nu vorbim despre asa ceva.fiecare isi traieste viata cum vrea si cum ai place asa ca ...numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy...