| AndreeaBucuresti a întrebat:

Ce parere aveti despre Ciprian din Piatra Neamt?(cel cu pluralul d la >telecomanda):

Răspuns Câştigător
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Sa lamurim...nu e idiot baiatu` asa cum zic toti

ci persoanele aflate in televiziune...pentru ca il batjocoresc straight face

Ciprian este un baiat cu deficiente.In video a zis clar ca a facut o scoala speciala.Nu e vina lui ca s-a nascut asa.Doamne fereste!

insa de subliniat este faptul ca in ciuda deficientelor lui...baiat foarte sincer, modest, cu un suflet bun, inocent aceste calitati sunt de apreciat pentru ca rar mai gasesti un om cu un suflet mare

Ii dispretuiesc pe cei care il batjocoresc.

Ciprian, sper din tot sufletul, ca cineva cu suflet mare si portofel gros sa te ajute sa duci o viata mai buna!

happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| metehne a răspuns:

Hey!

parerea mea, este un om simplu care poate nu a avut posibilitatea sa isi termine toate clasele si din cauza asta nu a stiut pluralul cuv"telecomanda"
Sau il stia dar s`a emotionat pentru ca era filmat! Chiar si eu ma `s emotiona daca mar filma cineva, si as uita unele lucruri[asta nu-i o rusine ca se intampla cateodata sa nu sti un cuv, nu toti putem fi genii si sa le stim pe toate!]

Totodata il respect pe Ciprian pentru ca a recunoscut fara frica si fara a se babaii ca altii ca el nu stie care este pluralul si imi pare rau ca ceilalti au inceput sa-si bata joc de spusele lui
sa va dau un ex:acum cam tot liceuu se prosteste zicand l ore:nu stiu nu stiu dastrea, ori, sau s. a. m. drolling eyes

| VladestepeTPU a răspuns:

Hm, e o persoană care are un defect mintal, săracul toate lumea face mişto de el."Oriunde trec, văd copii care repetă-ntruna "Nu ştu'" sau aceeaşi conjuncţie disjunctivă"sau" care este în rolul unui actor de la "În puii mei". Prima dată a fost amuzant, va amuzat prostia lor, dar a doua oară este enervant, oameni buni.Nu trebuie să copiaţi orice pinguin oligofren care nu ştie ce'i un substantiv. Aşa e omnul, un animal sociabil.:-l

| RMihai a răspuns:

Nu stiu deastea