sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea ca "umanismul si ateismul nu au nici o legatura cu stiinta"?
Asta este o intrebare pusă de TPU-istul Steregoi.
Răspunsul meu pentru el este.
Nici ateism n-ai mâncat, nici gura nu-ți miroase, sau cum este să folosești tu situl TPU, ca să faci propagandă religioasă second hand, cu -isme- și fără ismene pe tine, cu nădragii în vine, fără rușine? Dar poți să uzi și canapeaua, mama nu se supără.
ț

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Steregoi aberează permanent fără nici o noimă.
Folosește noțiuni de care habar n-are, iar propozițiile lui de obicei n-au nici o logică.
Nu merită pierdut timpul și nici băgat în seamă.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E iritant intr-adevar ca pune intrebari "obosite" cu nemiluita pe aceiasi tema.
O avea vreo obsesie sau frustrare si se descarca si el aici.

Dar asta nu inseamna ca e obligatoriu sa-l bagam in seama.

Sunt alte lucruri mult mai enervante pe TPU decat "steregoi".

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce il bagam noi in seama pe nulitatea aia de individ?

| sadrian46 explică (pentru GabiDumitrescu):

De acum așa o să fac 101%.