| alice_8629 a întrebat:

Ce parere aveti despre LadyJ?

Răspuns Câştigător
| Puţifer a răspuns:

Fratee.nu v-aţi săturat să ii tot pupaţi în Cwr pă LadyJ şi JB?
v-aţi făcut şi voi conturi pă Toţi Pentru Unşpe şi ţi văzut că '' e la modă '' să ne batem joc de LadyJ şi JB, şi acum faceţi şi voi mişto dă ei, ca să fiţi în centrul atenţiei.
Nu.repet.NU. îi ţin partea domnişoarei '' LadyJ '', sau chiar lui Justin Căcăţel. dar încep să înnebunesc.tot t/a numai despre LadyJeg şi Justin ăla...Deja e un hobby pentru unii dintre voi...
nu v-aţi săturat?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Aceeasi parere care o am si despre Gaystin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Barbie,pe bune, du-te de pe TPU...

| PastilăBă a răspuns:

Satanaa pă Pămant!

| bombănucleară a răspuns:

Miss Barbie Univers

| lunarwolf a răspuns:

O depravata fara chef de viata.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Pai nu am nimic cu ea dareste obsedata de Justin ''Biberon" al ei si mai este si Lady J 2 si 3 si nici nu stii cine este Lady J "originala" dar cred ca este una si aceiasi dar acum nu putem stii dar Lady J 2 are intrebari foarte stupide iar Lady J raspunsuri si mai stupide.

Pa, pa

| MeGustaaa a răspuns:

Pai o disperata de viata dupa sotul ei justin biberoi

| Zøєy a răspuns:

Pleaca †Satana† de pe site!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu Bianca! Chiar n-aveti alt mod mai bun de a va petrece timpul liber pe TPU.ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piei aghiuta
Prinde-ma de puta
Intr-a lu' Trompi cuvant
Si-a lu' Spirtu' Sfant!
Mancati-ar jermii' ochii-n mormant!