| HadesSs a întrebat:

Ce planuri aveti in vacanta prelungita de 1 mai?laughing Merge cineva la mare?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Sa fac plaja pe linia de tren

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sarbatoarea munci se sarbatoreste prin munca nu prin bronzat la soare, parerea mea

| Freya1 a răspuns:

Nimic, aboluti nimic. Oricum eu am vacanta continua si timp de toate si fara sa fie 1 mai.big grin

| HadesSs explică (pentru Freya1):

laughing tot ii bun te bucuri de viata din plin

| Freya1 a răspuns:

Mai bine zis ma plictisesc din plin de aproape un an de zile

| sofisis a răspuns:

Uhm..cred ca jumatate din populatie laughing)
Eu nu.

| HadesSs explică (pentru sofisis):

Tu ai ajunge cel mai repede, pacat laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Eu stau deja la mare și mi-e groaza de traficul care urmează în perioada asta. rolling eyes
Referitor la planuri, muncesc. Am o viața foarte palpitanta. sad

| HadesSs explică (pentru GoldenZenith):

Ma cazezi si pe mine la mare? laughing) Mai salvam niste bani laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru HadesSs):

thinking Daca îmi dai o pisica, da.

| HadesSs explică (pentru GoldenZenith):

Doar una? Iti dau cate vrei?laughing Am la bloc o gasca laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru HadesSs):

rolling eyes una și bună. Mică, pufoasa, cuminte și frumoasă. Tre să facă pereche cu motanul meu. day dreaming

| Lostlyric a răspuns:

Decat sa merg de 1 Mai la mare, mai bine imi bag un cutit. In genunchi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOO planuri....mare,nustiu voi vedea

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

Distractie sa fie nu, nu conteaza daca la munte sau la mare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Pai si asta e drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am de gând să mă înghesui la mare cu toți nebunii în perioada asta laughing.

Stau acasă, la munte, și citesc.

| HadesSs explică (pentru anonim_4396):

Am facut si eu o greseala anul trecut sa merg pe 15 august si nu imi mai trebuie laughing 3 ore de la Costinesti la Constanta laughing)

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Vreau sa ma autosatisfac cu ajutorul unei maturi in forma de paun si dupa aceea sa pictez cerberi.

| Harley18 a răspuns:

As merge dar n-am cu cine. laughing

| saddyes a răspuns:

Hmm, probabil teme rolling on the floor)