| cristella a întrebat:

Ce pozne faceati cind erati mici?
pentru cea mai hazlie dau funda!

Răspuns Câştigător
| Becka a răspuns:

Eram in vizita la niste prieteni de familie. Tatal prietenei mele care locuia acolo, tocmai varuise dormitorul. Noi, fete cumintele, am luat carioci si creioane de ceara, si am colorat frumos peretii. Cand parinitii au vazut, mi-au bagat instrictie cred ca se cheama, laughing, asa, la calculator, la televizor timp de 3 luni... Mi-a fost invatatura de minte, pentru ca acum 2 luni, laughing Varmea mi-a desenat o floare si un fluture pe peretii mov din camera mea. laughing))! Funda?hee hee

| NANANAHehh a răspuns (pentru Becka):

Restrictiebig grin

| Becka a răspuns (pentru NANANAHehh):

Da Interdictie sau restrictie. laughing! Una din ele, eu am facut 2 in 1. laughing Ca ness`u laughing

| NANANAHehh a răspuns (pentru Becka):

tongue

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu mâncam țigări și fugeam după curci. straight face

| blueangel99 a răspuns:

Eu, cand mergeam la bunica stropeam cu furtunul prin toata curtea si faceam o lăcăraie de toată frumuseţea. Odată am stropit şi un miel cu furtunul. *na, era vară şi mielul avea nevoie de un duş*

Şi acum câteva luni, tot la bunica, am văzut un pui care a sărit din ogradă. Mi-am luat furca, şi tip-til m-am apropiat de ea, şi PAF! Vroiam sa prind găina, care a luat-o la fugă, cu mine după ea, şi a sărit pe un gard. Vroiam să o împing în coteţ dar... a sărit la vecini, nesuferita angry... da' s-a dus bunica să o recupereze.

| JustMusic a răspuns:

In capatul strazi este un deal si dupa o alunecare de teren, nu foarde grava, la suprafata a iesit huma ( lut din ala albastrui usor de modelat ). Toti copchii de pe strada, 8-10, dupa ce am modelat noi tot ce nea trecut prin cap, nu stiam ce sa facem si am luat niste bete de rachita si lut, am facut bilute si le aruncam in case la oameni, toate casele de pe strada aveam lut pe ele, si asta dupa ce se usuca nic Scaraoschi nu-l da jos. Cine-i vinovat au iesit niste copii mai mari, ca noi nu am fi aruncat in casele noastre laughing.

multe geamuri sparte, multe batai cu baietii.

| GroparuVesel a răspuns:

Alergam dupa caine-miu care fugea in jurul cozii lui.

| CristiB93 a răspuns:

Pfff multe, dar nu mai tin minte din pacate sad

| blueheart a răspuns:

Cand mergeam la bunici in vacanta saream gardul cu verisoara mea pentru a merge la discoteca de acolo.

| OskarRM a răspuns:

Majoritatea prostiilor le făceam la bunici,la ţară. Acolo:
-am dat foc la clăile de fân de pe deal
-am făcut papuci din coji de nucă pisicii şi am aruncat-o pe acoperişul de tablă al casei
-am legat cheile de la casă de gâtul pisicii(aveam ceva cu pisicile),vrând să o fac să fie la modă şi a naibii pisică a fugit şi mi-a pierdut cheile
-am pus la uscat pe sârma de rufe, puii de raţă ai lu' tanti Veroana(i-am agăţat cu cleştii de rufe)
-m-am dus în pădure, dezbrăcat şi mascarat în toate chipurile cu acoarele şi am ieşit înaintea ţaţelor evlavioase din sat care erau la cărat de lemne, schimonosindu-mă ca toţi dracii.
Asta făceam de obicei în timpul vacanţei...în rest eram băiat cuminte, băgam ace în pernă.

Răspuns utilizator avertizat
| Lydia28 a răspuns:

Eu eram cuminte!
Nu prea faceam pozne! big grin

| мαяιηα a răspuns:

Pai..stiu ca am spalat peretii din camera cu apa si era sa dau foc la casalaughing...a da..si mancam ziare si frunzerolling on the floor)) ciudata mai eram.straight face

| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Eu am pus nisip in ciorba lu' tataie si am dat drumu' la gaini din curte

| Raeste a răspuns:

Aveam 2 ursuleti de plus si pe unul dintre ei l-am pus pe soba si s-a ars la c*r iar eu i-am spus mamei ca iepurasul a facut caca

| Danii16 a răspuns:

Cand eram mica umpleam pungi cu iaurt si le aruncam de pe fereastra in spatele oamenilor ce treceau happy

| Nuttelina a răspuns:

Am dat foc la canapeaua din sufragerie...:-p

| EverybodyLies a răspuns:

Eu hraneam fortat un pisoi big grin ii dadeam paine cu pumnii, i le indesam pe gura big grin

| Yumeno a răspuns (pentru EverybodyLies):

Saracul de el laughing))))))))))))))

| alysshia a răspuns:

Parintii mei m-au dus la tara, in vacanta de primavara. Acolo am facut numai pozne:
- cand se aseza clota pe pui, eu impreuna cu versioara mea ii faceam inmormantare puiului
- luam furculitele si liguritele din casa si ma jucam in namol cu ele; faceam prajituri
- ma punea bunica in curte, la pasari langa un troc sa dau cu batul in apa. Cand bunica pleca, ea imi puneam apa pe rochita laughing
- uneori, cand vedeam un butoi cu apa de la ploaie, imi bagam mainile in apa pana a cot (odata era sa cad); bunica a schimba de 5 ori pe zi