| Mayar a întrebat:

Ce produs/e ai putea cumpara care sa il faca pe casier sa se simta incomfortabil, penibil, neplacut?

8 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Butplug.

| Dismally a răspuns:

Dora prin cumpararea unui produs nu il vei face sa se simta incomfortabil, va trebui sa combini produsul cumparat cu o intrebare stupida. Spre exemplu poti cumpara prezervative si intrebi casierul daca le poti returna in cazul in care nu se potriveste marimea.

| costinvlad a răspuns:

Un durex pe marimea lui (daca e barbat). Daca e femeie ii ceri durex si o intrebi daca e alergica la prezervative in cazul in care esti barbat. Daca esti femeie, o intrebi asa: sotul tau este alergic la prezervative? Ca m-a rugat sa ii o belesc.

| al9264 a răspuns:

Nimic

| AlbNegru09 a răspuns:

Orice produs vei cumpara nu cred ca se va simti penibil, pentru ca e normal sa cumperi:durex, tampoane, etc.
Nu cred ca are treaba casierul de ceea ce cumperi.
Fiindca toate produsele sunt folositoare.

| Albinuța767 a răspuns:

Daca e bărbat absorbante
Daca e femeie șpreiuri de purici.(așa cred la femei)

| Zullabar a răspuns:

E simplu, daca casierul e barbat cumperi prezervative xxl, daca nu e dotat se va simtii aiurea, daca e femeie cumperi un cadou iubitei ca de ex. se va simtii aiurea in cazul in care nu are pe nimeni