| Oana4340 a întrebat:

Ce s-ar întâmpla dacă ar zbura porcul?

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

M-as uita de sus la voi!

41 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Am iesi din criza

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate că oamenii ar fi mai deștepți!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Ar zbura vreo 1.000.000 milioane de oameni...

| cristi202 a răspuns:

Ar fi dezastruos pentru noi, oamenii. Gindeste-te cuma r fi sa isi ia zborul chiar dintr-o groapa cu mocirla, si mocirla ar cadea in capul nostru!happyhappy

| Deyutza a răspuns:

Daca ar zbura porcul? pai cred ca ar ploua cu porci!

| DrugFree a răspuns:

Nu ma decid, am cateva variante :
1.Vanatoriii ar avea carne mai multa si nu ar mai trebui sa cautre mistreti.
2. O sa ii spunem poregas ( er la pegas, dar e porc )
3.As vedea porci oriunde m-as duce.

| pwp a răspuns:

Am crede ca este un OZN¬

bye-bye

| HepiBăluuns a răspuns:

Ar grohai deasupra noastra

| Tweetymrrr a răspuns:

Paithinking N`ar mai exista intrebarea ta
Sau ar fi foarte multi "Zburatori"smug

| rockelle75 a răspuns:

Am uita expresia: "Zboară puiule, zboară!"

| ๓ยเ a răspuns:

Nu stiu.dar daca broasca testoasa ar vorbi? daca iepurele ar dansa? daca vaca ar face oameni?

| AndaWest a răspuns:

Ca sa-l mancam l-am impusca ca pe rate

| Narcis2007 a răspuns:

As bea un redbul!

| Dean1996 a răspuns:

Daca ar zbura porcul multe vorbe ar fi adevarate

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu stiu... trebuie sa-i fac niste aripi lu frate-miu si apoi aflu

| andragrigoras2000 a răspuns:

Lumea ar face doar ceia ce ar vrea.cryingstii proverbu ala:''cand o zbura porcul o sa iau eu fb la evaluari''laughingsper ca te-am ajutatwinkinga si mai am una:lumea n-ar mai imanca sorici si n-ar mai avea putere sa prinda soareci.te-ai prins? sorici-soarecilaughingcam atat pupkissfunda?:d

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

I-am chema pe aia de la NASA ca sa vina sa ni-l taie de Craciun.

| Mariinaa a răspuns:

Ar ramane tara fara presedinte si fara prim-ministru!laughinglaughing

| foreverANDaDAY a răspuns:

S-ar intampla o groaza de chestii ciudate. Stii cand zici de exemplu "Asta se va intampla cand va zbura porcul" deci concluzia: se vor intampla multe lucruri ciudate.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Basescu si Boc ar avea aripi

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

L`am vedea pe basescu pe cer.

| Sellak a răspuns:

Ar ploua cu ca'ca't de porklaughing

| zacusca16 a răspuns:

Ar face pe noi zile intregi

| pinkflower a răspuns:

Pai sti cum, multi oameni zis ca de exemplu " Vei sari tu in apa asta CAND ZBOARA PORCII" ...deci daca ar zbura porcii multe lucruri ar fi adevarate. big grin

| Nimeni_2549 a răspuns:

Dacă ar zbura porcul s-ar întampla de toate. Foarte multe vorbe sunt la baza acesteia și bine ar fi dacă ar zbura. Dacă nu, îl facem noi. laughing

| i44na a răspuns:

Ar fi cu o expresie mai putinbig grin

| MrGreen a răspuns:

S`ar scumpi carnea de porc

| anonimul a răspuns:

Dar porcul a zburat o data...sti de cutremuru din 76? atunci a zburat un porc dar a cazut de la cateva zeci de metri...de atuncea sa stabilit ca la nasterea porcilor sa i li se taie aripile.serioslaughing