anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce scop au tantarii?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sangele tau da viata, fara el femelele nu pot da nastere, deci fi fericit ca te sacrifici pentru ei, ce romantic http://www.scientia.ro/......tiati.html

| raMLesS a răspuns:

Sa suga laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Deci tantari au fost in viata trecuta panarame?

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Tantarii practica de fapt cea mai veche meserie din lume, oamenii doar ii copiaza laughinghee hee

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

A naibi de pacatosi tantari astia, ne baga in ispita

| Elena9328 a răspuns:

De a te enerva. laughing

| Iunix a răspuns:

Să ne arate că Dumnezeu ne iubește.
Pe mine atunci când mă înțeapă un țânțar îl prind ușor de aripi fără să-l rănesc după care îi rup acul cu care înțeapă, îi rup toate picioarele ( sau îi las unu ) și după îl las în pace.

| Drsss a răspuns (pentru Iunix):

Foarte brutal?

| Iunix a răspuns (pentru Drsss):

El a început. Eu stau liniştit, nu deranjez pe nimeni şi vine un țânțar care mă înțeapă. Dacă ar fi fost mai mari atunci ne-ar fi vânat rând pe rând.

| Drsss a răspuns (pentru Iunix):

Profită şi ei de ocazie pentru că şi aşa mai e puțin şi o să le spunem la revedere sad. Trebuie să-şi facă ş ei provizii pentru la iarnă, nu? happy

| Iunix a răspuns (pentru Drsss):

Nu mă ofer să le donez sânge.
În plus, şti câte boli transmit paraziții ăştia?

Poate seara vrei şi tu să stai să te uiți la stele, să asculți greierii, că na, e vară. Nu poți să stai nemişcat mai mult de 15 secunde.

| Drsss a răspuns (pentru Iunix):

Norocul meu a fost că seara am avut un obiect făcut din lemn şi nu mai ştiu ce de-i dădeam foc şi nu veneau țânțarii, dar se pare că s-au răzbunat şi am ajuns acasă într-o seară de zici că aveam ciumă...

Întrebări similare