| Hammurabi a întrebat:

Ce se întâmplă dacă la 18 ani folosești o cremă din aia care zice că te face să pari cu 20 de ani mai tânără?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este frectie la picior de lemn crema aia, ca de functiona, toate babele aratau precum copilele! laughing

| gogu220 a răspuns:

Fuge şi crema. Crezi că ea nu ştie că trebuie să se pitească printre riduri? De aceea îi şi zice HIALURONIC este o conbinaţie dintre hilar şi ironic.

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Nu ai simtul umorului

| gabicoo a răspuns:

Merg ai tăi și te înscriu la creșă!

| gogu220 a răspuns (pentru RAY):

Apreciez sinceritatea, dar negaţiile le desconsider, sunt precun un râgâit. Mai bine il ţineai în tine, şi pentru tine.
Ţi-am apreciat schimbarea de imagine, dar vad că năravul...

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Deci tu esti dumnezeu, am inteles

| gogu220 a răspuns (pentru RAY):

Nu are nici legătură nici relevanţă.
Un om politicos râde când are motiv, iar când nu are, se abţine. Nu rage ca mâgarul să se vadă dintre oi.

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Intrebarea e comica

| sofisis a răspuns:

Ma nu stiu dar daca gasesti crema aia care chiar sa faca treaba asta, iti dau si eu adresa. In august e ziua mea. O astept cado'!