| Geanin a întrebat:

Ce sentiment va trezește numele meu?

13 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Homalau. Un fel de Laviniu

| T0T a răspuns:

Niciunul.

| Mayhem666 a răspuns:

Cand aud Geanin, ma gandesc la conversatiile noastre ciudate de pe Facebook, si la pozele pe care le postezi pe Instagram.

| Staind a răspuns:

Rupere de p|a.

| Aberdeen a răspuns:

Iubita unui coleg de clasa, o cheama Geanina. Nu e un sentiment, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici-un sentiment, ma duce cu gandul la alt nume. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizdin.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Un sentiment plăcut. Pe fina noastră o cheamă Geanina. Îi suntem nași de cununie. A născut în urmă cu două zile.

| TURB0X a răspuns:

țigănie. happy

| CutiePieMarzia a răspuns:

Sentiment de "mai du-te dracu"

| Negiko a răspuns:

*FLASHBACKS * ura.
Toti care mi-au scris si imi vor scrie in continuare numele gresit. & o tipa din liceu. esti cumva baiat? o-o

| Vlad272003 a răspuns:

Mie imi provoaca ulcer

| Greche a răspuns:

Îmi amintește de ziua în care am fost snopit în bătaie de la un țigan numit Geani.

Alea da zile.