| InCulPaTa a întrebat:

Ce simti cand mesteci noua guma five? rolling on the floor))

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gaze...

| Vizitiul a răspuns:

Simt ca ma doare stomacul, si-mi zic: "Iar am facut acid la stomac."

| BruneTTe a răspuns:

Nervi. pentru ca nu simt ce spun aia in reclama rolling on the floor

| Psihiatra a răspuns:

Mana care se intinde si zicebig grinA`MI SI MIE!

| DeeaLove08 a răspuns:

Nimiclaughing

| xAvrilx a răspuns:

Mie imi place.Nu e prea mentolatalaughing
funda?puppy dog eyes

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Stimuli pentru simțuri.

| saymoon a răspuns:

Pai nimic senzational, doar ca simti ca ai mancat o tufa intreaga de menta si salvie. E buna cand vrei sa saruti pe cinevawinking

| saymoon a răspuns:

Simti ca ai mancat o tufa intreaga de menta si salvie, deci te simti mai mult ierbivor.

| Mary24 a răspuns:

Pai...simt ca e mentolata si dulce in acelasi timp...si e bunarolling on the floor da tu?

| KisaTheCute a răspuns:

Simt cá am uitat de programarea la denitst. [ Fail =x ].

| Kanghu a răspuns:

Multi stimuli pentru simturi rolling on the floor

| Genesis29 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că am dat cam prea mulţi bani pe ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Rafale de soare...in ploi tropicale" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca mestec guma, nimic mai multhee hee. Al naibii "stimul pentru simturi"laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place aceia cu ambalaj verde, nu stiu are un gust asa de menta, dar pe la peste cinci minute, parca simti chiscaturi prin gura rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| TheRomanticGuy a răspuns:

O alternativa la Orbit si este foarte buna!

| selylove a răspuns:

Nimic interesant.e mentolata si forte buna.

| threatener a răspuns:

Vezi aici ce simt eu http://blogand.info/......e-a-break/

| MLAURA a răspuns:

Prima data este putin dulceag pe urma este din ce in ce mai mentolat.Asa cred eu.
Depinde cum simti si tu. Dai si funda pentru asta?