| gemeni6226 a întrebat:

Ce v-a facut sa radeti cu pofta in ultimul timp? Poate fi o intimplare, un link de pe internet orice.Mi-e dor sa rad cu pofta.

Răspuns Câştigător
| ColonelulColo a răspuns:

Mos Crăciun

16 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mereu m-a facut sa rad fata lui Orban al nostru

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Nu ma mai uit de 4 ani la televizor asa ca nu stiu despre ce e vorba.Bineinteles stiu cine e Orban dar pe Facebook la ce ma uit nu apare nimic de fata lui.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru gemeni6226):

VORBITI SERIOS?! Chiar DELOC nu va uitati la tv?

| gemeni6226 explică (pentru MaryMaria333):

Da pentru ca nu-mi place sa fiu spalata la creier sa m-i se impuna ce sa vad si ce nu.Ma uit pe internet unde eu aleg ce vreau sa vad si ce nu plus ca nu poti vedea nici un film nestingherit pana la capat se intrerupe cu mca publicitate pe cand pe internet nu se intrerupe filmul cu nimic ci eu pun pe pauza cand vreau eu, vad filmul la ce ora vreau eu. Dupa ce mi-a murit sotul mi-am dat seama ca nu am nevoie de vrajeala din televizor si nici nu ma mai intereseaza nimic din ceea ce se zice acolo.De ce am eu nevoie gasesc pe internet.

| gemeni6226 explică (pentru MaryMaria333):

Asa de serios vorbesc ca am si desfiintat abonamentul tv si avem doar un singur aparat tv in casa e in camera baiatului si a pastrat pentru a se uita pe Netflix si pe youtube.Se mai joaca pe el si jocuri.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru gemeni6226):

Bunica'mea ii cu ochii in tv 24/24. Nici maica'mea nu se lasa pe ea, dar aia se mai uita si la calculator. Eu de cand am telul is mai mult pe net, ba pe ala ba pe laptop. La tv ma uit doar intamplator cand ma duc in camera la bunica'mea sau la vecina la film. Generatia netului are efecte )))

| anonimg a răspuns:

Ultima oara cand am ras cu pofta a fost cand am auzit (de fapt citit) expresia "maimuta incaltata". laughing

| gemeni6226 explică (pentru anonimg):

Iar mie mi-a placut expresia ca este prea complicat pentru el ca pianul pentru maimuta.

| Sofer a răspuns:

Când întru pe tik tok găsesc eu sa rad. laughing

| gemeni6226 explică (pentru Sofer):

Eram curioasa sa ma faci pe mine sa rid sau asta nu ai inteles din intrebare? Trist.

| gemeni6226 explică:

Pe mine astazi m-a facut sa rid f.f.f bine acest video:https://www.youtube.com/watch?v=cKh19pbEDfM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul asta parodie la Twilight :)
https://www.youtube.com/watch?v=0wrT3PbcH2k

| MaryMaria333 a răspuns:

Pe hol, intr'un spital, doctorul intreaba
"Unde'i ala cu plaga deschisa?"
-O plecat acas, la cat o asteptat i s'o vindecat rana
rolling on the floor

| Mrfear a răspuns:

Un videoclip despre pamantul plat (nu am ras pentru ca zicea ca pamantul e plat) laughing