| YepIsSuspended a întrebat:

Ce v-ati dori cel mai mult sa aveti?

26 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Familia mereu aproape. Nu stiu cum as reactiona de as pierde pe cineva.

| Leea1234 a răspuns:

Sanatate si bani!
amandoua, pentru mine, cantaresc la fel in balanta!
daca am bani si nu am sanatate =0
daca am sanatate si nu am bani, la fel!
poate gresesc!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sanatate pentru familia mea si pentru mine bineanteles.

| carminaburana43 a răspuns:

O viata in care sa ma inteleg intotdeauna f.bine cu toata lumea sa nu avem niciodata divergente majore...sa nu avem sentimente negative... mi-as dori o lume in care toata lumea iubeste pe toata lumea; daca cineva greseste e iertat... o lume plina de sentimente pozitive izvorite din iubire si o lume in care sa pot sa calatoresc anual unde imi doreste sufletul pentru o luna...si in rest petreceri frumoase cu familia...prietenii...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sanatate si fericire happyAstea sunt cele mai importantewinking

| SweetCandy a răspuns:

Pai...sanatate...noroc...iubire...fericire...o familie sanatoasa... o casa a mea...carnet si masina...khmmmmmm...cand mi le oferi?rolling on the floor

| BUBULINA a răspuns:

Noroc
si cei dupa titanic au fost sanatosi, dar nu au avut parte de noroc
Eu vreau noroc
mai putin pe Miley Cyruslaughingglumeam la faza asta

| buburuzAndreea a răspuns:

Un copil. Stiu ca e cam devreme sa ma gandesc la asta tinand cont ca am doar 18 ani (un fel de ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea indeplini :-s), dar abia astept sa am un camin cu iubitul meu si sa facem un bebe! love struck

mlm
| mlm a răspuns:

Sanatate, ca restul le-am facut in timp prin fortele mele si ale sotului.Cred ca sanatatea este cel mai important lucru care isi doreste toata lumea.

| death a răspuns:

Creier

| pepe a răspuns:

Am o casă, o familie, doi copii frumoşi(8 1/2 şi 2 ani), ce aş putea să-mi mai doresc? Doar sănătate şi putere să-mi văd copii la casele lor şi să pot să-mi văd şi nepoţii mari.

| inna a răspuns:

Sanatate ca fericire si bani pot sa fac si singura...

| AvalohAlyn a răspuns:

Fericire, dar sa dureze mai mult si sanatate.

| nosmoke a răspuns:

Un caaaine laughing

| alle_1861 a răspuns:

Un fratior sau o surioara, dar e prea tarziu.
Sanatate, ca-i mai buna decat toate.

| kuka a răspuns:

Vreau sa am o viata cu 200 de ani mai lunga, in fiecare an sa fiu intr-o tara, cand mor sa le fi vazut pe toate :}

| VladDu a răspuns:

Sa fiu vesnic tanarbig grin

| ubitzika a răspuns:

Sa o fac pe mama fericita sa am prietenii adevarati si sa imi fac visul sa imi devina realitate:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Casa mea, un copil și un soț foarte înțelegător și tandru (am nevoie de așa ceva).
Tu?
O seară excelentă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tot spus, da nu am fost luat in serios. Cred ca nu stiu sa fiu convingator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multi prieteni decat in prezentcrying

| LuYz@ a răspuns:

Noroc in viata, sa dispari tu de pe planeta, si ca orice dorinta sa devina realitate.

| ytzza a răspuns:

Un Bugatti Veyron. Nu prea am pretenti asahee hee

| ioana_9748 a răspuns:

Sa incepem asa sanatate, fericire, noroc, bani, un mertzan, o vila, o gagica sexy, o piscina, si un motor...

| gagiqutzza_2286 a răspuns:

Un audi ttwinking