| criscros a întrebat:

Ce vor femeile de la barbati?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

S aibe pe cineva alaturi l greu, sa aiba pe cineva care sa le dea un sfat, sa aiba pe cineva deincredere, saaibe pe cineva sa le incalzeasca patul, sa... in general vrem multe e la un barbat dar noi putem oferi ceea ce doreste un barbat?

16 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Moneyyyy

cami
| cami a răspuns:

Sa ti daruiasca acel ceva, incat sa te faca sa te simti implinita, sa ti fie alaturi, sa te apere, sa ti tina partea, sa ti fie un bun prieten, sa nu te jigneasca, sa te rasfete... daca toate astea se intampla, fii convins/a ca femeia va sti sa ti le daruiasca indoit.

| juniper a răspuns:

Nu stiu, cred ca sa fie iubitori, buni la suflet, inteligenti, amuzanta, sportivi.

| adi a răspuns:

Vor doar perfectiune...

| c0rn3l1uss a răspuns:

laughing... ce crezi ca vorstraight face...Organu de reproducerelaughing

| arysa a răspuns:

Iubire, intelegere, sustinere, o vorba buna.

| lenyia a răspuns:

Barbatii ar putea crede ca femeile sunt un fel de creaturi complicate care plang fara nici un motiv si inventeaza motive de nemultumire din plictiseala. Adevarul este ca, pana la urma, nu suntem chiar atat de greu de descifrat. Tot ce vrem este :putina atentie...sa primim complimente ...sa fim telefonate...sa avem prioritate, iar daca se intampla aceste lucruri, ne simtim importante si speciale!

| Dan a răspuns:

Multa dragoste si sinceritate.

| jedi_8834 a răspuns:

Pai toate femeile au ceva in comun cand vine vorba de barbati, toate vor un barbat care sa le poata proteja si sa le faca sa se simta bine...fie ca ee vorba de protectie materiala, bani, protectie fizica sau cv de gen.
apoi fiecare femeie are preferintele ei... unele vor sa fie frumos, iubitor familiar(angelina jolie), altele vor sa fie tanar(madona)...sau pur si simplu sa aiba *** mare(heidi klum)

| pofolete16 a răspuns:

Excat ce vor si barbatii de la femei. unii dragoste altii sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce rol joaca respectivul in viata mea. Oricum, inca nu stiu prea bine ce vreau de la un barbat, doar de un lucru sunt sigura deocamdata: vreau sa fiu respectata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l exploateze. Sa le aduca dimineata cafeluta la pat, sa le pregateasca prinzul si cina. Sa aibe grija de copil. Sa spele rufe, vase, covoare, geamurile. Sa faca curatenie, sa stearga praful, sa faca pe dreak in patru si la sfirsitul zilei sa le spuna ca n-au facut nimic si sint niste lenesi, asa ca sa incerce macar in pat sa fie la inaltime. Da nici aia nu e, ca de fapt vor sa fie ele la inaltime, ca le place sa domine. Bietii barbati, sint exploatati la singe. S-a dus patriarhatul s-a dus si egalitatea, acum femeia trage manetele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dreak nimeresc eu mereu reclamele alea cind postez ceva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Adi, ca o femeie sa vrea perfectiune, trebuie si ea sa fie perfecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, tu ne-ai spus acum ce vor barbatii de la femei, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SweetAlisea:Ce vor si barbatii de la femei! tongue