| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Ce ziceti? http://img708.imageshack.us/f/comict.png/ este primul

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ideea nu e ca e comic, sau desen! ...ideea e ca nu e amuzant!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Adevarat!
*asteapta sa fie lovit cu stupizi*

| giuly a răspuns:

Da-mi Doamne rabdare!

| NOBODY a răspuns:

Si ultimul!
sper.
Help me God!

| BudăSpiritOfVengence explică:

Incerc sa il fac comic adica mai mare asta e o particica facuta in 2 minute oricum exersez

| BudăSpiritOfVengence explică:

Http://img17.imageshack.us/f/tpu.png/ asa o sa fie si cu mine nu mai ca la mine o sa fie desenul nu penisul

| BudăSpiritOfVengence explică:

@BibySustineCampaniaRalucareviveSiCampaniaTPUrevive bibi eu ti-am dat stupid nu suport pupincuristi

| Pisicuța a răspuns:

*cauta un cuvant frumos pentru a ascunde adevarul*
Mmm.Da.frumos,e primul totusi, mai exerseaza.

| DrugFree a răspuns:

1.Are dreptate @Nimic00. Da inteleg e un desen. Dar unde a zis omul ca-i comic? Exerseaza. Daca e primul' e reusit. @Apache, nu e prea amuzant! Da ai dreptate! Amuznat inseamna ceva ce te amuza (daca nu stiai ) Poti tu sa razi la,,comicul " tau? Sa nu comentati ca vorbesc eu. Stiu ca nu sunt bun la desen. Pot sa iau cati stupizi vreti, eu mi-am spus parerea. @BibySustineCampaniaRalucarevivesiCampaniaTPUrevive, mai lingusitoare de atat poti sa fii? Doar pentru o funda trebuie sa faci atata caz!? E primul lui,,comic" sa zic asa, deci normal ca nu iese prea bine. uite si tu ce a ajuns site-ul asta! In loc sa susti campania ( esti in amandoua, cred ) tu faci parte din distrugerea site-ului! Cum am mai repetat, nu ma intereseaza cati stupizi iau. Sa revenim la subiect : daca l-ai facut in doua minute normal ca nu e reusit. daca nu vrei sa te supere cineva, nu ma posta tot ce desen faci. Compara-le sa vezi care-i mai reusit. Daca tu le pui pe toate pe TPU ( chiar si pe cele nereusite, o sa-ti raneasca sentimentele unii ) Ei cred ca tu chiar daca esti incepator, poti sa faci o parte din TPU the movie. Daca vad un incepator, rad de el fiindca nu e la fel de bun ca profesionistii. E ca o arta, ca o slujba. Daca nu lucrezi la aceasta slujba, ea se va duce de rapa. Deci exerseaza. Nu uta, nu asta inseamna comic. nu publica tot pe TPU, o sa-ti raneasca altii sentimentele! Daca vrei mai multe informatii despre ce e un comic, si care e diferenta dintre un comic sau un desen poti sa trimiti un mesaj privat (din nou, no comment, am vazut care e diferenta chiar daca nu ma pricep sa fac comicuri.

| AnaEindragostita a răspuns:

Auzi @BlanckAngel doar pentru ca e primul nu inseamna ca e reusit ii dai si singura seamawinkingwinking ce vreau sa zic e mic un efort se face in cateva ore nu in 2 minute

funta
:p:p

| Biby a răspuns:

Buna!big grin
Este foarte reusit.eu nu cred ca as fii putut sa-l fac atat de bine.
Bravo!

| Biby a răspuns:

@Topaila,
Eu nu vreau funda.Doar mi-am spus parerea, da?
Ai vazut ca am cerut funda? NU! Asa ca taci.

| Biby a răspuns:

@Topaila,
Inca ceva, multumesc pentru stupid.x-(

| Biby a răspuns:

@Black Angel,
Ti-ai primit inapoi stupid si nefolositor.

| Biby a răspuns:

@Black Angel,
Ei bine.eu nu suport prosti straight face

| RiRihXd a răspuns:

*ia un stupid in mana*
Lume, sa aruncam cu stupizi in el!
*ia o bazuka*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce castravetele meu roşu se întâmplă?!
Cum se face că s-or apucat ăştia de scris romane?
Prima oara elasexygagica,acum Țopailă, mâine îl văd pe Tudorrrr că o sa discute cu Iustinel despre perspectiva subiectivă a omului modern asupra umanităţii.
Legat de desenul lui BlackAngel... poate că nu are talent, dar cred că ortografia nu e tot dă la talent.