| Camelia_7710 a întrebat:

Ce ziceti?=)))
http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg&feature=relat ed
=))))))))):)))))
aia cu OMG imi place =))))

9 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Saracii baietii de la play and win...cred ca se chinuie mult pana o invata sa pronunte versurilehee hee

| Marii a răspuns:

Saraca, se vede ca nu prea i-a placut scoala. Oare cine o ajuta cu versurile?

| Pho3nix a răspuns:

''quickly speed'' = viteza rapida laughing))

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cum vine ''the car was OMG''?

| BiaJ a răspuns:

Daca vrei sa rzai poftim Inna varianta mondena :d

http://www.youtube.com/watch?v=1sVpPECstJM

| dyddyyyx18 a răspuns:

Mda, o fi avut si ea emotii. happy

| Gosh. a răspuns:

Quickly speed
it has turbulence
i feel boring

doamne.saracuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiam..."I'm so tired, BORING..."a recunoscut fata ca nu i-a prea placut scoala, dar in locul ei mi-as tine gurastraight facequickly speed, auzi la ea?laughing

| Alecsie. a răspuns:

Bnbn. imi plac melo ei dar la faza asta a fost chiar tarelaughing quickly speed?laughing i'm boring.(daca te crezi plictisitoare dc mai vorbesti?)laughing