| batista_8559 a întrebat:

Ce zodie credeti ca erau Adam si Eva? De ce?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

El era sigur din zodia Fecioarei ca ei sunt usor de convins si de sedus, iar ea cred ca era Taur fiindca pe femeile din aceasta zodie, daca isi doresc ceva, nimic nu le abate din drum!

| Frrramboise a răspuns:

Sper ca Eva era geamana (ca mine) si ca Adam era rac (imi plac racii)

| Deddu a răspuns:

Popandau si cucuvearolling on the floor doamne iarta`ma de unde sa stiulaughing de ce?thinking asa mi-ovenit pemomentsmug suna bine asa-i?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe atunci zodiile nici macar nu existau.mai gandeste si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai anonimule, daca in Biblia jidanilor scrie ca e la inceputul lumii cum sa nu existe, tocmai zodiile sa nu existe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rac si gemeni

| batista_8559 explică:

In sfarsit, un raspuns serios si complet...
multumesc, anad! happy
mi se pare interesant ca ai ales 2 zodii de pamant, poate nici nu ti-ai dat seama...