| ColoredLove a întrebat:

Cea mai amuzanta intamplare? Cea mai amuzanta primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| andraspune a răspuns:

Si mai am una tare.
cand aveam 1an la ziua mea a venit un prieten de familie mai snob
oricat ar fi fost de snob a trebuit sa ma ia in brate
si exact in acel moment m-am scapat urat de tot incat i'am distrus costumul lui de 1000 de dolari
ehhh...si i'am conferit un parfum mai delicat decat al lui

14 răspunsuri:
| FreshDreams a răspuns:

Pe terenul de joaca de langa casa mea se formeaza o baltoaca mare cand ploua...baltoaca e oricum mereu acolo, pentru ca este un fel de adancitura in acel loc...intelegi tuwinking.
Si cand eram cu niste prieteni acolo, unul dintre ei a vrut sa arunce cu o piatra in apa. Dar uuupsstraight faceS-a dezechilibrat si a cazutlaughing. Faza proasta era ca in apa erau si niste mormoloci, care isi faceau siesta.Alarmati de trupul masiv al baiatului au inceput sa se agite in stanga si-n dreapta era ceva de genu: "mami ne sperie unul si de abia atipisemlaughing'. Baiatul respectiv era nervos si ud leoarca, dar mormolocii dupa cateva minute se "aliniasera" in mijlocul baltoacei si cu capetele afara din apa...trebuia sa ii vezi, zici ca erau la filmlaughing

| Tigrilă a răspuns:

Am ramas in curu gol pe strand dintr-o glume facuta de niste prieteni straight face

| Octavutzu a răspuns:

La scoala in clasa a 7 m-a scos diriga la tabla sa rezolv o ecuatie ea se uita in catalog si cand s-a uitat la mine a observat ca imi asezam bilutele de zori dupa care a zis in gura mare in fata a 21 de colegi "Ce faci nesimtitule te scarpini la... in fata mea laughing lol

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cand aveam 6 ani, am luat aparatul de ras al tatei si mi-am ras toata spranceana. Si o luna am stat fara par pe spranceana.hee hee

Pa, pa.

| andraspune a răspuns:

Pe la varsta de 5 ani mama imi luase o pisicuta
era cea mai buna pritena pe atunci dar pentru cama plictiseam acasa cand pleca mama la serviciu eu faceam experimente pe ea
si intr-o zi am bagat-o in frigider si a stat acolo 2 ore
cand s-a intors mama de la serviciu s-a uitat in frigider si a gasit pisica rece dar vie mancand din fripturalaughing

| andraspune a răspuns:

Cand primesc fundita?big grin

| andraspune a răspuns:

Mersilove struck

| 100%Diana a răspuns:

Pai, eram in clasa a 5-a pe scari la scoala ca nu ne lasa in clasa ca faceam galagie si una din colegele mele a raspuns la o intrebare:Ce vrea sa se faca si ea a zis ca vrea sa fie, in loc de foto model-futomodel.

| Alina a răspuns:

Pe la 5 ani, m-am bagat in frigider si m-am inchis acolo, apoi am inceput sa tip, dar a durat ceva pana si-au dat ai mei seama de unde se auzea tipatul meu laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aveam vreo 3 ani si am fugit dupa bunica`mea si am cazut intr-o groapa cu noroi

| N0 nAmE a răspuns:

Cred ca aveam in jur de 4 ani cand eram la un magazin cu diverse... lenjerii, haine, tablouri.magazinul are 4 etaje separate de scari rulante.
eram cu o rochita lunga, pana la podea.ma uitam eu la diferite haine cu mama...deoadata ea a disparut, iar eu vazand ca nu e la parter urc la etajul unu.am urcat pana la jumatate si rochia mea se prinde intre trepterolling on the floorparca acum ma vad cum zbieram ca o nebuna si cum vine mama speriata spre mine.am avut noroc ca scarile au fost oprite si ca rochia s-a rupt repede. daca nu...
.
dupa aia o cearta de la mamasadsadcryingcryingcrying(

| biacool a răspuns:

Pai am 2. Odata stramamatusa mea are 82 de ani si a venit la noi. Aveam 5 ani atunci. Si bunica mea era nervoasa pe mine, si venise sa ma bata, si stramatusa m-a luat in brate si cum alerga ea ajunsesem la o groapa si hopa hopa hopa pleosc in groapa cu bunica si stramatusalaughing

Si acum cateva saptamani venisem dintr-o excursie. Eram franta, logic. Eu dorm singura. Am fost somnambula si m-am dus la bunicu' in pat dimineata. laughinglaughinglaughing nu stiam cine sforaie langa minerolling on the floor

| mara_8999 a răspuns:

In clasa a saptea ma udam cu doi colegi in pauza. Cand s-a sunat colegii mei au iesit din clasa. Eu cum eram foarte hotarata sa ii ud ii asteptam dupa usa. am asteptat pana cand a intrat profa de franceza si am turnat toada apa din bidon pe ea. bineinteles ca mi-a scazut nota la purtare da' asta e... cel putin a meritatlaughing