| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna gluma primeste funda! happy

8 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

*o trage de buze*Acum razi?

| diaηα a răspuns:

Lucrare scrisa intr-o clasa de fete, cu subiectul:
Abordati intr-o maniera concisa, urmatoarele trei teme:
1) Religie.
2) Sexualitate.
3) Mister.
Urmatoarea lucrare a obtinut nota maxima, 10 cu felicitari:
- Dumnezeule! Sunt insarcinata! Cu cine?

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

:-W Glume ma?:-W
N`ai simtul umorului?:-W
Nu gasesti glume :*
te-am pupatrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

1)un oltean la un moldovean:la voi mortii merg la groapa cu popa?
moldoveanu:pai nu, la noi popa ramane afara...

Petre, cioban de meserie, era in armata. Ii trimite un plic sotiei, in care era un desen. Pe foaie erau desenate o floare, doi copii, o fantana, un soare si o baba. Sotia a descifrat desenul:
- Floareo, ai grija de copii sa nu cada in fantana, 'tu-ti soarele ma-tii!

Doamna Popescu si un domn cu cainele, in statia de autobuz. Cainele se apropie de femeie. Asta, nevricoasa, zice:
- Luati-va cainele de langa mine ca simt cum mi se urca un purice pe picior!
- Bobi, vino aici, doamna are purici!

Un beţiv iese dintr-un bar, se împiedică şi cade, se ridică, dar cade iar.- Daca ştiam c-o să cad din nou, nu mă mai ridicam…

Bula, cand e ziua ta de nastere? il intreaba un coleg pe bula. -Nu am zi de nastere. -Da dc? -Pt. ca m-am nascut noaptea

sper sa iti placa

| r0laNd a răspuns:

Gluma? am degetul mic mai mare ca cel mare thinking

| Aurelyana a răspuns:

Doua blonde intr-o masina, semaforul rosu, se opresc:
- Mamaaa... vezi ce rosu frumos?!
- Da...
- Da... uite ce galben fain...
- Aha...
- Da... uite ce verde frumos...
- Da, asta chiar e super...
- Aaa... iar rosul ala... l-am mai vazut, hai sa mergem!