| alexandra199711812 a întrebat:

Cea mai tare replica din robotzi? funda la cea mai buna

Răspuns Câştigător
| Andreeagirl a răspuns:

Foka:nu intra in raza; Moo: da, da foka sunt pe faza; Raza sorelui; Moo: clar, clar foka e exraterestru ce e aici, barman hai cu mata! buntzi buntzi buntzi buntzi; Foka: Nu merg armele, suntem bruiatzi; moo:Mainile pe tate, toti suntem bruiatzi, nu scapa sapunuu nu va aplecatzi party! buntzi buntzi buntzi buntzilaughing)

14 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

-Mainile pe tate toti suntem bruiati nu scapa sapunul nu va aplecati
-Care zgatu matii vrei sa-ti indes mistretul in pizduc, tuti natia matii de nazist fascistu dracu camuflat, samantarule

| CoquineNoire a răspuns:

Esti ca părul de pe p**a, in plus!

| Monoportocalioză a răspuns:

Barman hai cu mataaaaa!

| Usturoi a răspuns:

Beouai gaz din butelie, datas manzul cu chelie si tzatzchi la lipie=]]laughing

| DildăuPaispe a răspuns:

"-Urmareste pendula...
-Da tine-o fix, escaladami-ai ****!"
"O **** roz din fier cu luminite! O **** roz din fier cu luminite! Omfg, omfg!"
"Vad o aratare, cu mecla de cersetoare, gen tampon cu aripioare. Intre tate are. par, din urechi ii curge zar Si se-aproprie mirata, transpirand un sos de ceapa!"

| Plague a răspuns:

Cioca-boca, cioca-boca, vam dat la toti m**e moca laughing

| antimulte a răspuns:

Stilul Fu-Thay!

| Capriciosa a răspuns:

Adun flacari pentru tine stii prea bine!

| kosmyn98 a răspuns:

Iama pe mine creiere in gura suuuuuuuuuugeooooooo sugeo sugeo sugeo sugeo! Mo: esti ca parul de pe ****! foca:hmmm? Mo:in plus
papagalu:ca e ploaie ca i furtuna ca ma fulgera la pruna lupt neincetat m-o facut mama pirat! Cioca boca cioca boca v-am dat la toti **** moca

| kosmyn98 a răspuns:

Madalina e ard in flacari pentru tine stii prea bine esti o analfabeta

| inflarosu a răspuns:

Mo: Fraguta ci ciocolata si cu frisca amestecata. Foca: bezea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vale, Vale...fi atent cum facem! Eu iti instalez un webcam si tu numa te dezbraci. Totu-i pe internet, numa pe internet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Auzi Foca?'-Spune Moo;-Cred ca sintem cel mai imbecil serial dar ne potrivim ca o manusa imbecilitatii din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu:

Ai descoperit in sfarsit si tu RObotzii? raised eyebrows

Esti in urma oh go on