| justme13 a întrebat:

Cel mai tare banc primeste funda da nu vreau siteuri glume adevarate

Răspuns Câştigător
| zacusca16 a răspuns:

Bula in armata este intrebat:
bula ce este patria
nu stiu
cum nu stii ma.Vasile ce e patria
patria e mama mea
bun
bula ce e patria
patria e mama lu vasile
nu ma e si mama ta
am inteles
ce?
ca sunt frate cu vasile

5 răspunsuri:
| Ysha a răspuns:

Cica pilotii au uitat microfonul de comunicatie cu pasagerii deschis: Zice unul:

-Ce facem? Facem sex cu stewardesa sau mancam? Celalat raspunde:

-Mancam mai intai.

Stewardesa ii aude si se grabeste spre cabina sa-i avertizeze ca au lasat intercomunicatia deschisa, dar se impidedica si cade. La care o batrana zice:

-Nu te grabi maica, n-ai auzit? Mai intai vor sa manance

| Ysha a răspuns:

Era o calugarita si intr-o zi a lesinat. Ingrijorata fiind a vrut sa-si faca analizele. Ca sa nu iasa din manastire ii da femeii de servicui sa le duca ea la spital. In drum spre spital femeia de serviciu scapa sticluta cu analize si nu stia ce sa faca. S-a dus ea si a pus in sticluta alte analizele si cand a venit rezultatul a iesit insarcinata. Cand se duce la manastire zice:

- Maica esti insarcinata!

Iar maica:

-Doamne, Doamne in ziua de azi nici in sfintele lumanari nu mai poti avea incredere!

| zacusca16 a răspuns:

O tipa cu Ferrari mergea pe autostrada cu 19 km la ora. O opreste politia si ii zice:
- Domnisoara, de ce mergeti pe autostrada doar cu 19 km la ora?
- Pai, daca asa scrie pe indicatoare! A19!, raspunde tipa.
- Pai, nu... aia e autostrada, A de la autostrada... si 19 de la numarul autostrazii.
- A... gata, am inteles.
- Dar domnisoara din dreapta... de ce e asa galbena la fata?
- Habar n-am. Asa e de cand am iesit de pe A320...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipseste Bula 3 saptamani de la scoala.
A-4-a saptamana se duce la scoala si doamna invatatoare il intreaba:Bula ce ai facut 3 saptamani de nu ai venit?
Bula raspundetongueai... pima saptamana i-a cazut o caramida in cap lui mama si am trebuit so ingropaam a doua saptamana i-a cazut lui tata o caramida in cap si a trebuit sal ingrupam si a treia saptamana i-a cazut o caramida in cap lui bunicul si a trebuit sal ingropam...
Doamna invatatoare il intreaba:
Dar Bula tu ce faceai atunci?
Raspunde Bula:Stateam si aruncam cu caramizi

| liviu93 a răspuns:

Stii ce face o blonda cu urechia lipita de casa?
Iti spun eu: asculta house laughing