| 4xFlash a întrebat:

Cel mai tare raspuns primeste :Funda!

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Răspunstongue

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Neh,e mai satisfăcător să-ţi raportez întrebarea love struck

| Bya132 a răspuns:

Puţi.

| Musique a răspuns:

Si cel mai slab? straight face
Eu nu-s puternica. sad

| ViezurE a răspuns:

Cel mai tare.

| blueangel99 a răspuns:

Măi, tu ăla simpăticuţul de-acolo! Da, tu, ăla brunteul blond cu piele albă, ca de african, şi cu cercei lipsă în ureche!
Da, cu tine vorbesc! Treci aici, în faţa mea, la 2 metri distanţă!
Ia petiţia asta anti-manele, semnează! Semnaţi şi voi, ceilalţi! Semnăm cu toţii şi trimitem anonim.
Acum, vino mai aproape, cam la un centimetru distanţă.
Hai, sfiosul mamii, nu te speria, vno, că nu te mănânc.
Hai să îţi zic ceva la ureche: pentru tine, Cotnariu e vinul de aur?

| mnopqr a răspuns (pentru blueangel99):

Tare asta, meriti Fundawinking

| ReallySomebody a răspuns:

Mai lingete in cur si taci!

(fara suparare)
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Esti o curva masculina pentru ca ai pus intrebarea aici!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca as putea da o funda la cea mai stupida intrebare sigur ai primi funda! happy

| asjkldfg a răspuns:

TAREE
*majusculeeeeeeeeeeeeeeeeee*

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Da' du-te tu si bea un ou

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Fac diaree cu susul in jos...

| BellaMarie a răspuns:

Fundastraight face

| Aniiia a răspuns:

Bravo...Sa fii sanatos!

| Dragonel a răspuns:

Funda!

| ΛᄂΣX a răspuns:

Sa mori tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea moale ceea ce spun eu, sau cum?