| JustMelavJustMe a întrebat:

Chestionar facut sa te scoata din sarite :
1)- Exista carte fara cuvinte?
2)- Daca esti in apa esti de fapt ud?
3)Daca sunt trei pisoi ei sunt de fapt chiar trei?
4) Mai sunt multe intrebari?
5) Daca pantalonii mei sunt mov oare sunt mov sau sunt albastru amestecat cu rosu?
6) Daca mama e mama si tata e tata cine e mama si cine e tata?
7) Daca eu rad.eu rad sau chicotesc?
8) Daca din intamplare v-as enerva cum a-ti reactiona?
9)Daca aceste intrebari nu ar mai avea atat de des cuv. "daca" in ele oare are avea acelasi farmec?
10)Oare o sa ma plcitisesc vreodata sa inventez chesti de astea?
11)Daca eu am 11 ani si sunt la intrebarea 11atunci eu chiar am 11 ani?
12) Exista intrebare fara semn de intrebare?
13) Exista oare betiv fara alcool?
14)Oare va >plictisiti?
15) Daca eu sitng becu oare beecul e stins?
16) Daca camila are 2 cocoase cate cocoase are camila?
17) Oare cat face 2 legat de 2?
18)Oare daca eu sunt Andreea cine sunt eu >?
19) Oare se vor sfaris in sfarsit aceste intrebari >stupide
20) Oare a functionat?
Ideea e sa va enervez. Sper sa reusesc. Unul din hobbiurile mele e sa enervez oameni dar nu cu bataia sau vb urat ci prin imag. mea bogata. Sa vad daca merge macar cu unul din voi. Primiti si funda ac motivatia (Una mai buna ar fi sa ma ajutati laughing )

3 răspunsuri:
| nycole a răspuns:

1)Da exista, doar cu poze 2)esti ud daca esti in apa 3)poate sa fie si o pisica, dar sunt tot trei 4)da 5)ambele 6)parintii tai7)razi 8)te-as inerva si eu pe tine 9)nu cred 10)nu 11)da 12)nu cred 13)nu 14)nu, e amuzant 15)da 16)2 17)22 18)andreea 19)da 20)nu

| AndaWest a răspuns:

1.nu cred, si o carte cu poze are scris de cine e scrisa
2. daca esti in submarin nu
3.chiar asa, 3snt
4. din cate am vazut dalaughing
5. din albastru amestecat cu mov obtii mov cand nu ai mov, dar cei din fabrica cred ca aveau destul mov, asa ca da, sunt mov mov
6.mama e mama si tata e tata
7.depinde cum razi u, daca razi cum se rade sau chicotesti
8.ai avea de munca pn sa ma enervezi dar ti-as raspunde pe masura
9.nu cred
10.nuuuuuuuuuuuuu
11. da ai 11ani
12.nu
13.nu exista
14. da, dar din alte motive nu ma plictiseste intrebarea ta
15.ca sa fii sigura sparge-l
16. 2
17. 22
18.andreea
19. o data si o data da
20. din pacate nulaughing
nu m-ai enervat, m-am amuzat

| Pralină a răspuns:

1.)da is alea e colorat.
2.)pai daca esti in apa si esti ud esti ceva cu adevarat udlaughing
3.)daca sunt 3 pisici dar p; ot fi motanilaughing
4.)nooo numa vreo 16laughing
5.)cred ca sunt 50% rosu 50% albastrii si 100%movtonguelaughing
6.)mama e tata si tata e mama
7.)chico-razi
8.)as scrie toate intrebarile dacaa ar mai fi si as ceva nervoshappy
9.)daca da atunci eu nu as mai mancxa[ce am scris acum e fara senslaughing]
10, 11, 12, 13, 14... 20 nu mai suuuupooort!~x( rrr fara sens! Prea muuulteee! Nuuuuu!~x(*ia monitorul il arunca pe geam apoi se transforma in jungle girl isi ia geaca si iese afara pe o liana*rolling on the floor)