| HaLoGeNNN a întrebat:

Cica ma andeam sa intrebare sa pun si am gasit asta:

Pe TPU.ro toate intrebarile sunt binevenite. Totusi, din dorinta de a avea o comunitate utila si prietenoasa, te rugam ca atunci cand adresezi o intrebare sa respecti cele 4 reguli de mai jos pentru a dovedi respect fata de ceilalti membri si, implicit, pentru a primi cat mai multe raspunsuri si cat mai bune:

1. Respecta regulile de gramatica: - fiecare propozitie incepe cu litera mare
- nu sunt permise prescurtari de tipul "k", "dk", "nu stiu", etc...
- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...

2. Toate intrebarile conversationale vor fi puse doar in categoria "Conversatie" (pentru a fi usor accesibile si a evita confuzia pentru noi membri)

3. Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Nerespectarea regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor.

Ce frica imi e! rolling on the floor rolling on the floor

17 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Adolfe, eu am fost avertizată de 2 ori şi au fost chiar naşpa lunile alea.
Era să plâng o dată.

| HaLoGeNNN explică (pentru Pricked):

Nasol. Pai ce te-au facut?

| Pricked a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Nimic demn de împărtăşit.

Îţi voi spune totuşi, Adolfe. Uite mesajul pe care mi l-au trimis:
"Hei,
Analizându-ţi amănunţit răspunsurile, am remarcat că unele dintre acestea nu respectă regulile impuse de noi- includ jigniri aduse celorlalţi membri, au un conţinut neadecvat şi vulgar şi sunt irelevante. După cum bine ştii, te-aş putea sancţiona prin suspendarea contului pe o perioadă fixată de noi.
Fiind un user care ajută de 3 ani comunitatea, îţi voi oferi încă o şansă, dar aceasta trebuie plătită. Hai să stabilim un loc în care ne-am putea întâlni, iar acolo eu şi colega mea te-am putea pipăi timp de 5 minute (şi nu mai mult).
Şi daca pot vreodată să îţi fiu de folos cu ceva sau vrei să ne transmiţi vreo sugestie, nu ezita să-mi scrii. Ma găseşti aici sau la alexandra@tree.ro

Zi frumoasă,
Alexandra, TPU.ro "

Ăsta-i motivul pentru care mi-a curs o lacrimă. Alexandra şi Cristina sunt două perverse profitoare.

| HaLoGeNNN explică (pentru Pricked):

:O Wtf

| Pricked a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Şi eu am avut o reacţie asemănătore, sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evitati respectarea acestor reguli...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura persoană care nu poate să suporte anime-urile şi muzica aia ghei pe care o bagă în ele?

| Lαrisα a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu-ti plac anime-urile? puppy dog eyes

| HaLoGeNNN explică (pentru anonim_4396):

Da

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici mie nu imi plac anime-urile cu ghei pnm...

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti singura persoana, te inteleg laughing

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pffffff injur cat pot man B)

| Lαrisα a răspuns:

Fara nicio legatura cu "intrebarea" (ca nici macar nu e o intrebare)

www.youtube.com/watch?v=IJNR2EpS0jw

| Fernando9Torres a răspuns:

La reg1 e nasol ca de multe ori iti scrie ei gresit un cuvant, sau iti modifica cuvantul, ca de ex...ma-ta=mam-ta straight face

| AtsukoKure a răspuns:

I'm scared.

| Radeas1 a răspuns:

Regulile sunt făcute pentru a fii încălcate și nimeni nu va putea schimba asta. O să ne luptăm pentru drepturile noastre, și dacă trebuie vom ajunge la capătul pământului!
Revoluție!
Înscrierea pentru revoluție toată săptămâna înafară de luni, marți miercuri, joi, vineri, sâmbătă, înscrieri între orele
16 : 04-16 10.
Trebuie să strângem cât mai mulți adepți.