| HaLoGeNNN a întrebat:

Cica ma andeam sa intrebare sa pun si am gasit asta:

Pe TPU.ro toate intrebarile sunt binevenite. Totusi, din dorinta de a avea o comunitate utila si prietenoasa, te rugam ca atunci cand adresezi o intrebare sa respecti cele 4 reguli de mai jos pentru a dovedi respect fata de ceilalti membri si, implicit, pentru a primi cat mai multe raspunsuri si cat mai bune:

1. Respecta regulile de gramatica: - fiecare propozitie incepe cu litera mare
- nu sunt permise prescurtari de tipul "k", "dk", "nu stiu", etc...
- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...

2. Toate intrebarile conversationale vor fi puse doar in categoria "Conversatie" (pentru a fi usor accesibile si a evita confuzia pentru noi membri)

3. Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Nerespectarea regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor.

Ce frica imi e! rolling on the floor rolling on the floor

17 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Adolfe, eu am fost avertizată de 2 ori şi au fost chiar naşpa lunile alea.
Era să plâng o dată.

| HaLoGeNNN explică (pentru Pricked):

Nasol. Pai ce te-au facut?

| Pricked a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Nimic demn de împărtăşit.

Îţi voi spune totuşi, Adolfe. Uite mesajul pe care mi l-au trimis:
"Hei,
Analizându-ţi amănunţit răspunsurile, am remarcat că unele dintre acestea nu respectă regulile impuse de noi- includ jigniri aduse celorlalţi membri, au un conţinut neadecvat şi vulgar şi sunt irelevante. După cum bine ştii, te-aş putea sancţiona prin suspendarea contului pe o perioadă fixată de noi.
Fiind un user care ajută de 3 ani comunitatea, îţi voi oferi încă o şansă, dar aceasta trebuie plătită. Hai să stabilim un loc în care ne-am putea întâlni, iar acolo eu şi colega mea te-am putea pipăi timp de 5 minute (şi nu mai mult).
Şi daca pot vreodată să îţi fiu de folos cu ceva sau vrei să ne transmiţi vreo sugestie, nu ezita să-mi scrii. Ma găseşti aici sau la alexandra@tree.ro

Zi frumoasă,
Alexandra, TPU.ro "

Ăsta-i motivul pentru care mi-a curs o lacrimă. Alexandra şi Cristina sunt două perverse profitoare.

| HaLoGeNNN explică (pentru Pricked):

:O Wtf

| Pricked a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Şi eu am avut o reacţie asemănătore, sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evitati respectarea acestor reguli...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura persoană care nu poate să suporte anime-urile şi muzica aia ghei pe care o bagă în ele?

| Lαrisα a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu-ti plac anime-urile? puppy dog eyes

| HaLoGeNNN explică (pentru anonim_4396):

Da

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici mie nu imi plac anime-urile cu ghei pnm...

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti singura persoana, te inteleg laughing

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pffffff injur cat pot man B)

| Lαrisα a răspuns:

Fara nicio legatura cu "intrebarea" (ca nici macar nu e o intrebare)

www.youtube.com/watch?v=IJNR2EpS0jw

| Fernando9Torres a răspuns:

La reg1 e nasol ca de multe ori iti scrie ei gresit un cuvant, sau iti modifica cuvantul, ca de ex...ma-ta=mam-ta straight face

| AtsukoKure a răspuns:

I'm scared.

| Radeas1 a răspuns:

Regulile sunt făcute pentru a fii încălcate și nimeni nu va putea schimba asta. O să ne luptăm pentru drepturile noastre, și dacă trebuie vom ajunge la capătul pământului!
Revoluție!
Înscrierea pentru revoluție toată săptămâna înafară de luni, marți miercuri, joi, vineri, sâmbătă, înscrieri între orele
Trebuie să strângem cât mai mulți adepți.