| Jigorugu a întrebat:

Cine ar învinge într-o bătălie fictivă dintre jandarmi echipați complet și ciobani cu bâte

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Meci egal la pauză. Apoi janarmii scot lacrimogenele iar ciobanii se descalță și picioarele lor put.
Scor 2-1 pentru ciobani. Repriza în deplasare se joacă la penitenciar.

| Jigorugu explică (pentru sadrian46):

Așa mi-am imaginat și eu cu ciobanii ieșind victorioși, o fi având jandarmii lacrimogene, dar ciobanii îs rezistenți, încasează bine loviturile plus că dau bine cu bâtele, climaxul e când se dezbracă de haine.

1 răspuns: