| 20thoughts a întrebat:

Cine imi da niste bancuri cu bula?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri+cu+bula

| Musique a răspuns:

N-avem.

| Șâret a răspuns:

Ce dai la schimb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Șâret):

Iti da o fundita care nu are nici un rost (la fel va viata ei)

| CastraveteMurat a răspuns:

Știu cine îți dă! Se numește nenea google, împrietenițivă. happy

| CautNume a răspuns:

Www.google.ro
Stiu un banc pe care nu-l gasesti pe net:"ZzSelenaGomezzZ a auzit de gugal".

| Bilqux a răspuns:

Sfantul Google.

| Redbulă a răspuns:

A fost odata o Bula. O RedBula happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata! exista Google!

| คlєxヅ a răspuns:

1. Îl trimite masa pe bula la magazin dupa carnati, pe urma ii zice masa: "Bula o iei stanga dreapta stanga dreapta, vezi o batrana ii dai buna ziua ca asa e bine! Tot stanga dreapta stanga dreapta, vezi un caine, ii dai osu ca sa nu te muste! Iarasi stanga dreapta stanga dreapta si vezi o groapa, sari peste ea ca sa nu-ti rupi picioarele! Stanga dreapta vezi o biserica te inchini ca asa-i bine! Dreapta stanga ai ajuns la magazin ai luat carnatii si ai plecat! Repeta-mi te rog ce ti-am spus!" bulabig grineci dreapta stanga dreapta stanga vad un caine ii dau buna ziua ca asa-i bine! Dreapta stanga dreapta stanga vad o baba, ii dau osu ca sa nu ma muste, dreapta stanga dreapta stanga vad o groapa, ma inchin la ea ca asa-i bine! Dreapta stanga dreapta stanga vad o biserica, sar peste ea ca sa numi rup picioarele! Stanga dreapta am ajuns la magazin, ma calcat o masina si am luat carnatii!
2. E Duminica, toata lumea facea baie.Cand se duce bula la maicasa si ii spune---> bula:Mama mama pot sa fac baie cu tine? Mama:Bine, dar sa nu te uiti sub apa! bula:Nu mama, eu sunt baiat cuminte! big grin, cand masa se spala bula se uita sub apa si zice: mama ce e aia? Masa:O padurice! Dupa 20 de minute se duce bula la taicasu si ii spune---> bula:Tata, tata pot sa fac baie cu tine? Tacsu:Bine, dar sa nu te uiti sub apa! Se spala tacsu, bula se uita sub apa, bula:Tata tata ce sunt alea? Tacsu: Niste tractoare... Se duce bula la culcare si zice: Sora aprinde lumina ca intra tractoru in padurice! rolling on the floor