cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Cine imi recomanda si mie o carte? (de citit la baie, care sa reziste la umezeala )

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vin ploile-Louis Bromfield, sigur rezistă, are chiar o afinitate pentru apă, cap-coadă e plină de ploi musonice şi inundaţii... 2-3 picături în plus nici n-or să se vadă...

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Vrei sa citesti, unde? in cada? la plaja? Cel mai indicate sunt revistele... ce carti rezista la umezeala? poate doar cartile de joc(poker)

| Malvina24 a răspuns:

Avem categoriile folositor/nefolositor/amuzant si stupid! as vrea sa fie si categoria uimitor(ti-as da un vot la categoria asta)

| Barajag a răspuns:

Dar cat vrei maica sa stai la baie? Vrei sa faci dus sau sa te usurezi citind?laughing laughingRevistele "Playboy" sunt cele mai rezistente la aparolling on the floorUsurare fericita!laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Pai se ia o carte oarecare, se baga intr-o folie de plastic, se ia si o lanterna si se citeste la baiehee hee haide ca e simplu!

| hândel a răspuns:

Eu am început de la un timp, când stau pe wc să-mi număr degetele, dar cum stau cam prost cu matematica, mereu pierd şirul şi trebuie s-o iau de la capăt. Dar tu dacă vrei, poţi să numeri stelele, asta după ce te dai înainte cu capul de perete, iar dacă vrei o provocare mai mare, te poţi da cu capul cu toată puterea de perete, astfel vei petrece tot restul infinitului să numeri stelele. laughing
Acum serios... de ce nu citeşti hârtia igienică? Eu am avut câteva tentative s-o citesc, dar cum nu ştiu codul braille, am renunţat.

| Gentiana a răspuns:

De ce? In baia ta e apa?laughing
Sau o bagi in WC?

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Nu oameni buni, n-o bag in apa, dar o las in baie si o citesc doar pe wc, insa mai sare apa si e bine sa aiba copertile rezistentelaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Of, va cere omul o recomandare pentru o carte si voi ce-i recomandati: sa se dea cu capul de pereti, sa se uite la hartia igienica, sa-si numere degetele? eu nu mi-as cauta job la o biblioteca publica in conditiile astea...si sunt si eu uimit de nivelul raspunsurilor asa cum si voi poate sunteti uimiti de ineditul intrebariilaughing
@caribbean crezi ca aia e o carte ce se preteaza citita pe wc?batting eyelashes
@ursulika playboy nu paraseste dormitorulwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Eu ma gandeam sa-mi fac un abonament la biblioteca si m-as putea orienta acolo dupa coperti, dar e aiurea ca trebuiesc returnate la termen si nu pot pierde toata ziua pe tronwinking

| RUMBURAK a răspuns:

Asul de trefla. editie plastificata

| traficanta a răspuns:

Playboy, alea sunt foarte rezistente( ma refer la coperti ) laughing

Ce poti sa citesit pe wc ca daca citesti despre politica te taie constipatia laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu si cu Napoleon. Doua treburi odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca una cu foi de rigips rezistent la umezeala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@MarionEL, ce prostii, ca mi-am framantat mintea sa scot omul din impas!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New moon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New moon.