| AndreLove a întrebat:

Cine imi spune si mie niste bancuri deocheate?

Răspuns Câştigător
| anyhylator a răspuns:

Leana si cu Vasîle la spital(pe Vasîle il calcase unu cu bicicleta si tragea sa moara).
Vasîle: Leano, nu mai am mult de trait, acuș in ultimele mele secunde de viata vreau sa te intreb de cate ori m-ai inselat tu pe mine, sa stiu sa mor si eu impacat.
Leana: Ba Vasîle, te rog sa ma ierti, da te-am inselat de 3 ori.
Vasîle: Doar de trei ori, atunci e bine. Ca sa mor si mai impacat te rog sa imi spui cu cine m-ai inselat, dee, sa stiu si eu cine mi te-a labartat.
Leana: pai stii tu cand te-ai lovit la cap si trebuia sa fii operat imediat, dar doctorul a spus ca el nu te opereaza ca nu ai asigurare si atunci eu m-am dus cu el,, s-o rezolvam''
Vasile: a daa, buna fapta, buna fapta! Continua ca morrrrr!
Leana: iti aduci tu aminte cand nu aveam bani de chirie si urma sa fim dati afara din casa, stii tu chiriasul ala...
Vasile: alta fapta buna. Acum spune-mi repede ca mor cum m-ai inselat a 3-a oara.
Leana: Mai stii cand ai candidat tu la primaria comunei si iti mai trebuiau 3600 de voturi ca sa iei primar...(cand auzi, Vasile, isi da-te ultima suflare)
Leana: domn doctoooor!, domn doctoor! vino repede sa-l resurscitezi
Doctorul: pai nu are asigurare!

3 răspunsuri:
| anyhylator a răspuns:

Bula nu mai avea tus la imprimanta si se duce la magazinul Gaurica sa cumpere. La magazin vanzatoarea ii spune ca nu poate sa-i dea tus pentru ca nu este administratorul Tica acolo si sa vina ziua urmatoare. A doua zi Bula il gaseste la magazin pe Tica dar acesta ii spune ca nu poate sa-i dea tus pentru ca nu este proprietarul Tache acolo si sa vina ziua urmatoare. Ziua urmatoare Bula il gaseste la magazin pe Tache dar acesta ii spune ca nu mai este Tica acolo si sa vina peste o zi. Cand se itoarse Bula la magazinul Gaurica il gasi aici si pe Tache si pe Tica, dar acestia ii spusera ca nu mai au tus.
Care este morala?
Pai cand fu Tica nu fu Tache, cand fu Tache nu fu Tica, cand fu Tache si fu Tica nu fu tus la Gaurica...big grinbig grinbig grinbig grin.
funda si iti spun mai multe bancuri tari

| AndreLove explică (pentru anyhylator):

Mai spune-mi si iti dau! laughing

| anyhylator a răspuns (pentru AndreLove):

Leana si cu Vasîle la spital(pe Vasîle il calcase unu cu bicicleta si tragea sa moara).
Vasîle: Leano, nu mai am mult de trait, acuș in ultimele mele secunde de viata vreau sa te intreb de cate ori m-ai inselat tu pe mine, sa stiu sa mor si eu impacat.
Leana: Ba Vasîle, te rog sa ma ierti, da te-am inselat de 3 ori.
Vasîle: Doar de trei ori, atunci e bine. Ca sa mor si mai impacat te rog sa imi spui cu cine m-ai inselat, dee, sa stiu si eu cine mi te-a labartat.
Leana: pai stii tu cand te-ai lovit la cap si trebuia sa fii operat imediat, dar doctorul a spus ca el nu te opereaza ca nu ai asigurare si atunci eu m-am dus cu el,, s-o rezolvam''
Vasile: a daa, buna fapta, buna fapta! Continua ca morrrrr!
Leana: iti aduci tu aminte cand nu aveam bani de chirie si urma sa fim dati afara din casa, stii tu chiriasul ala...
Vasile: alta fapta buna. Acum spune-mi repede ca mor cum m-ai inselat a 3-a oara.
Leana: Mai stii cand ai candidat tu la primaria comunei si iti mai trebuiau 3600 de voturi ca sa iei primar...(cand auzi, Vasile, isi da-te ultima suflare)
Leana: domn doctoooor!, domn doctoor! vino repede sa-l resurscitezi
Doctorul: pai nu are asigurare!

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Sînt roz-roşiatică, lungă de cam 19 centimetri, am un cap şi toate gagicile mă plac nevoie-mare... Ce sînt eu? Bancnota de 100 de mii!

De ce în tot mai multe WC-uri publice îşi face apariţia inscripţia "Atenţie, urşi"? Deoarece s-au găsit urme de labă...

La plaja barbatul cu sotia lui:
-Fa degeaba porti sutien ca n-ai ce tine in el.
La randul ei femeia intreaba:
-Dar tu de ce mai porti chiloti?

Funda?