| ionutdmx a întrebat:

Cine imi spune un banc sau o gluma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Doi canibali stau in fata casei. Cel tanar il intreaba:
-Cu respect vreau sa cer mana fetei tale! Iar celalalt raspunde:
-Vrei aici sau la pachet! rolling on the floor
sper ca te-ai prins...sau nu happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, thinking "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on laughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

-Cioc! Cioc!
-Cine-i acolo?
-Berea
-Intra!

Vrei internet de 555 de ori mai rapid?
N-avem!

Nimeni si prost se duc la mare.Nimeni se ineaca.Prost suna la Salvamar.

-Se ineca nimeni!
-Ba, dar tu esti prost?
-Da ma, eu sunt.

Un cetatean avand o broasca pe cap, se duce la doctor.

Intra in cabinetul acestuia si BROASCA zice:

- Ia uitati, D-le doctor, ce mi-a crescut in fund

-Ce trebuie sa ii faci unui hipopotam care are diaree?
-Loc!

Un mut ii spune unui surd:
- Ne urmareste un orb!

Bula era in desert si era foarte negru la piele; se intalneste cu o zana care poate sa-i indeplineasca, trei dorinte.
1.sa aiba mai multa apa.
2.sa fie alb.
3.sa vada fundul fetelor.
Zana l-a transformat in WC

Doi copii numarau o bila. Dupa o jumatate de ora se incurca. Morala:Graba strica treaba.

Care este asemanarea dintre o roşie si un castravete?
− Ambele au culori diferite!

I : Ce este OTV-ul?
R : Un PROTV, fara PR.

O blonda se duce sa isi depuna c. v.-ul pentru a se angaja
Directorul ii spune ca a uitat sa treaca cateva lucruri esentiale:
Domnisoara ati uitat sa treceti varsta...
Blonda incepe sa numere. 1, 2, 3...
− 26, spune blonda bucuroasa
− Si inaltimea?
Scoate blonda o rigla, se masoara si spune:1, 65
Dar numele?
Sta blonda, se gandeste si spune bucuroasa:
− Mihaela!
La care directorul intreaba:
− Domnisoara. cu varsta si cu inaltimea am inteles cum ati facut, dar cu numele?!
Si blonda raspunde:
− Cine sa traiasca, cine sa traiasca...la multi aannnnnnni!

- Stiti de ce au elefantii ochii rosii?
-?!
- Ca sa se ascunda in cires!
- Ati vazut vreun elefant in cires pana acum?
- Nu
- Vedeti cat de bine se ascunde?!

-Salut Ioane, cum iti merge ceasul cel nou?
− Extraordinar face o ora in doar 30 de minute.

PLS :fundita puppy dog eyes

| Miяu a răspuns:

Becalisme:
- Gigi Becali nu face flotări, le cumpără gata făcute.
- Dacă tu ai 1 leu şi Gigi Becali are 1 leu, atunci Gigi Becali are mai mulţi bani decât tine.
- Gigi Becali nu o să ajungă în Rai pentru că a fost deja acolo şi nu i-a plăcut.
- Dacă ai o prietenă, înseamnă că Gigi Becali nu a mai avut chef de ea.
- Unele persoane poartă pijamale cu SuperMan. SuperMan poartă pijamale cu Gigi Becali.
- Gigi Becali nu se spală pe dinţi. Dinţii lui spală periuţa de dinţi.
- Gigi Becali poate să împartă la 0.
- Gigi Becali donează mereu sînge la Crucea Roşie. Dar nu e niciodată al lui.
- Timpul nu aşteaptă pe nimeni, decît dacă e Gigi Becali.
- Dumnezeu plăteşte drepturi de autor lui Gigi Becali pentru Biblie.
- Gigi Becali nu poartă ceas. El decide ce oră să fie.
- Doar punctele de la "i" au voie să stea deasupra lui Gigi Becali.
- Gigi Becali a luat examenele înainte să le dea.
- Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitaţiei.
- Gigi Becali a învins soarele într-un concurs de strălucire.
- Gigi Becali are puterea financiară necesară pentru a-l plăti pe Chuck Norris să-şi dea o palmă.
- Gigi Becali a fost primul om care a elaborat teoria relativităţii, dar ca să nu pară tocilar a vîndut-o lui Einstein.
- Gigi Becali unge pîinea pe unt.
- Gigi Becali poate fisiona atomul cu mîinile goale.
- Gigi Becali poate filma HD cu Nokia 3310.
- Gigi Becali poate să deseneze un triunghi cu 4 laturi.
- Gigi Becali poate să alerge 10 km în 15 secunde, că ştie o scurtătură.
- Timpul nu trece pe lîngă Gigi Becali, Gigi aleargă pe lângă timp.
- Gigi Becali poate să dea foc la un cub de gheaţă şi să îl stingă cu benzină.
- De ce în calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face mişto de Gigi Becali.
- Gigi Becali nu are acces la internet, internetul are acces la el.
- Gigi Becali poate să dea mat dintr-o singură mutare.
- Gigi Becali poate să amâne sfîrşitul lumii.
- Toate companiile de asigurări se bat să-i facă o asigurare de viaţă lui Gigi Becali pentru că el este nemuritor.
- Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.
- Lumea a fost făcută în urma unui proiect finanţat de Gigi Becali.
- Gigi Becali poate să apară la mai multe emisiuni TV în acelaşi timp. În direct.
- Gigi Becali a lovit odată un cal în barbă. Descendenţii acelui cal se numesc acum girafe.
- Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.
- Gigi Becali a lăsat o urmă de pantof pe apă.
- Iniţial erau 8 minuni în lume. Dar Gigi Becali a declarat că preferă să ramînă modest.
- Gigi Becali poate să trântească o uşă închisă.
- Gigi Becali este capabil să lase un mesaj înainte de bipul sonor.
- Gigi Becali şi-a pierdut virginitatea înaintea tatălui sau.
- Gigi Becali a căzut de 2 ori în viaţa lui din avion: la Hiroshima şi Nagasaki.
- Gigi Becali stă cu viteza luminii.
- Gigi Becali a înecat odată un peşte.
- Doar Gigi Becali ştie să scrie cu pana care se află încă pe pasăre.
- Gigi Becali a cîştigat o partidă de şah cu un careu de aşi.
- Gigi Becali are o casă de vacanţă pe Soare

Vrei mai multe glume / bancuri? Intra aici http://www.bancuri.net

Fundita?

| JustMusic a răspuns:

Un banc sau o gluma dau fundalaughing imi dai funda ca am zis cea ce ai vrut laughing

doi vanatori erau undeva, intr-o padure.
La un moment dat, unul dintre ei se prabuseste la pamant, fara suflare, cu ochii dati peste cap.
Celalalt scoate repede celularul si suna la Salvare.
- Prietenul meu a murit. Ce sa fac? striga el in receptor.
La care operatorul raspunde:
- Mai intai, calmati-va si eu o sa va ajut. Acum sa ne asiguram ca e intr-adevar mort.
Se lasa tacerea, dupa care se aude zgomotul unei impuscaturi. Dupa care, tipul pune mina pe telefon si zice:
- OK si acum ce facem?

Aud turistii din lumea intreaga de Marele Canion si de hotarasc sa-l viziteze, sa admire ecoul.
Se duce prima data englezu', striga:
I LOVE YOU!
Ecoul : I LOVE YOU
Se duce si francezu;
Je t'aime'!
Ecoul : JE T'AIME!
Romanu': TE IUBESC
Ecoul: TE IUBESC
si, in sfarsit de duce si chinezul:
striga : HOAN TING TONG TO HUI
Ecoul: CE, MA?

asa am zis ce ai vrut am sis si un ban si o gluma acum primesc fundita de la tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi batrinei la vreo 70 de ani vor sa-si mai aduca aminte de tinerete si ies amindoi in oras.Stind pe o banca el;-Mai tii minte draga cind eram tineri, te-am adus la banca asta dupa care am mers la cofetarie, dupa aia in noapte la gardul ala si ne-am tras-o pe saturate? Ea;-Da mai da, ca bine mai era.Si el;-Hai sa facem acelasi traseu si poate cine stie...Numai ca un tinar auzise conversatia si s-a tinut discret dupa ei.Cind ajung la gardul din tinerete se dezbraca amindoi si tininduse baba de gard dai miscari din corp vreo juma'de ora.Cind au terminat extenuati se duce si tinarul si;-Domnule daca acum a tinut juma'de ora dar in tinerete.Si mosul;-Tinere pe vremea aia nu era gardul electrificat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare bancul lui NOname! Am ras pana n-am mai putut! laughing