| skydriver a întrebat:

Cine stie care este cel mai insorit oras din Romania?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Campina. Pentru moment : Constanta.

| Pho3nix a răspuns:

Baicoi sau Plescoi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai insorit oras din Romania este orasul de dincolo de deal.

| silvio a răspuns:

Campina happy

| silvio a răspuns:

Ps: stiua asta pentru ca sunt campinean :)
Si, uite, ai aici si-o confirmare: http://statiunimontane.blog.com/2009/11/03/campina/

| anaid a răspuns:

Capitala...Autostrada Soarelui...winking

| RobYnRobYn a răspuns:

Bucuresti:eu am fost weekend-ul trecut si era un soaaree, de-a trebuit sa deschidem geamurile

| Allegria a răspuns:

Probabil ca zimnicea ca e in sudlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Un port la rasarit"Tudoran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numărul anual de zile senine: 160 – 180; viteza medie a vântului: 1, 5 m/s; valoarea coeficientului solar, Ks = 0, 32; intensitatea izoseismică: 7.
Toate statisticile recomandă Câmpina ca fiind localitatea din România cu cele mai multe zile însorite pe an şi cu un aer având efecte curative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milano

| trabardie a răspuns:

Moldova 9-CS-

| xoxo_6268 a răspuns:

Metropola Titu. Undeva langa Salcuta.

| Duricu_Melania_1975 a răspuns:

Campina - judetul prahova