| Deniiidk a întrebat:

Cine stie cel mai tare banc? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| mafiotu00 a răspuns:

Suna blonda la CFR:
- Imi spuneti va rog cat face trenul din Tg.Mures pana in Bucuresti?
- O secunda...
- Multumesc!

13 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ăăăă... Știi că există trilioane de site-uri pe Internet pe care poți găsi trilioane de bancuri de orice fel vrea cerebelul tău?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Numai Deea.

| CautNume a răspuns:

Am auzit ca stie Gugal.Intreaba-l.

| Cristianne a răspuns:

De ce măăă? De ce nu știi să folosești Google? De ceee?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Era unul intr-un bar si asculta muzica.Ii vine sa se gazeze si canta muzica.Se gaza pe ritmul melodiei sa nu isi dea nimeni seama...peste 10 secunde toata sala se uita la el.Isi da seama ca avea castile...laughing

| PinkPanter a răspuns:

Era o vreme cand in padure nu gaseai de mancare deloc! Un iepuras trecu pe acolo si gasi un cos cu 50 de oua!
Pe drum se gandea el:"dar ouale nu incap in tigaia mea, dar lasa ca cer eu tigaia de la urs ca sigur o are el mai mare". Apoi iar il batea gandul:"Dar daca imi cere ursul 10 oua? E lasa ca si 40 imi ajung Dar daca imi cere 20? E lasa ca si 30 imi ajung?"
Merse el ce merse apoi iar se gandi:"Dar daca imi cere30? E lasa ca si 20 imi ajung" Apoi se gandi din nou:"Dar daca imi cere 40 dar daca mi le cere pe toate?"'Nervos se duse la usa ursului si ursul nedumerit, ii deschide la care iepurasul ii raspunde:
"Auzi ursule du-te si te-m pusca cu tigaia ta cu tot! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Nepotul îl întreabă pe bunicul său:
-bunicule, căţi ani ai?
-Mai am 3 ani de trăit fiule! rolling on the floor

| Silvy_SilvanutzZa_1997 a răspuns:

Bula se duce la magazin vrand sa ceara bomboane insa el pronunta in luc de litera B literea P
Vanzaturol a intrebat:
- Ce ai dori?
- Pompoane.
- Ce anume?
- Popmpoane. Raspunse Bula
- Dar cum te cheama pe tine baiete?
- P**a

| GicuBalta a răspuns:

Nu exista banc amuzant.
Toate sunt fumate, daca intelegi ce spun.