| MrBlueEnergy a întrebat:

Cine stie jocuri online (exemplu:Triburile, ikariam, 4 story, the-west...etc)?

Răspuns Câştigător
| stefthereau a răspuns:

Http://www.erepublik.com/en/referrer/stefthereau
e foarte tare jocul. iti faci o cariera in prima saptamana va fi mai plictisitor ca nu prea ai ce face dar apoi devine super interesant

10 răspunsuri:
| BuLLetBtwin a răspuns:

Freerealms, fusion fall.

| darkstar a răspuns:

Tanoth

| Nic a răspuns:

Travian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall nico s sabin stiu eu 1 http://www.khanwars.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic fara download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt cateva care imi plac mie call of duty 2 call of duty 3 call of duty 4 modern warfare call of duty 4 mooder warfare 2 counter-strike 1.6 final relase sau cs 1.8

| InVPent a răspuns:

Metin2GX e super tare jocul eu am facut lv 98 in 6 zile prima oara e plictisitor dar o sa inceapa sa iti placa

| TheKiller a răspuns:

Pai incearca zu online, cabal online, lineage 6 si daca vrei mai multe cauta pe mmorpg.com.

| King9 a răspuns:

Grepolis daca vrei fara razboi farmerama

| CTMFRESH a răspuns:

Nu prea stiu jocuri de astea dar joaca goalunited e super