| Nanami利 a întrebat:

Cine stie niste jocuri faine? Ca ma plictisesc. Fundabig grin

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nea gugal (domnul google)

| alexalexandrusincerul a răspuns:

De-ce ai postat la t/a? trebuia la jocuri pc/online
depinde ce jocuri iti plac.

| Nanami利 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Da stiu, abia acum mi-am dat seama.big grin

| SpaimaNopti a răspuns (pentru Nanami利):

Daca vrei need for speed most wanted 2005 full baga idul meu de mess robert_90017

| Vasi_Tibi_1991 a răspuns:

Hai si tu distreaza-te pe www.radiogisfm.cabanova.com sau asculta in winamp http://89.46.223.61:9938/listen.pls Deejay step mixeaza live pentru voi nu de mult s-a deschis

| gaaaaaaaaaaaabi a răspuns:

Nfs carbon, pes 2012, nfs the run,

| raulik1234 a răspuns:

S4 league e online si e tare

| AndreiMotanu a răspuns:

Incearca jocul acesta LeagueOfLegends e un joc foarte frumos placut... si daca ai de gand sa te apuci inregistreazate de aici numa bine mah ajuti si pe mine cu referal-ul : http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50117caa04390156220094

| SpaimaNopti a răspuns:

Need for speed most wanted daca il vrei uite idu meu de mess robert_90017