| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cine vrea sa ma bata,imi place, cine vrea?

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

De ce o cauti cu lumanarea?

| justanotheruser99 a răspuns:

Eubatting eyelashes
Pot? chiar ma lasi?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur?batting eyelashes

* Prea multe majuscule!

Te rugăm să verifici enunţul pe care l-ai scris şi să elimini majusculele care nu sunt necesare! Îţi reamintim că majuscula (litera mare), nu se foloseşte decât pentru prima literă din propoziţie, pentru numele proprii şi acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunţurile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice şi mai puţin lizibile, aşa că am aprecia dacă ai folosi majuscula numai atunci când este cazul!

Echipa TPU.ro şi ceilalţi utilizatori îţi mulţumesc!