| αɴι28 a întrebat:

Comic fara sens part 3.
http://imgur.com/Fi5O6vx

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Într-adevăr, fără sens.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Iti comentez raspunsul fara nici un motiv.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nici tu n-ai prea mult sens.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Si eu te iubesc.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Și Dumnezeu te iubește.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Si atunci i-am zis "Fractia e ordinara"!rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Chiar n-are sens.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Las-o asa...i-am zis eu ca o sa il paraseasca, dar mai bine lasa-l. Isi da el singur seama de ce a facut.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu mă chinui să înțeleg.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Mos Craciun si prietenii sai.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Îmi ești dator cu alune.

| zurick a răspuns:

Vreau si eu sa apar

| Neverwas a răspuns:

Aha...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

puppy dog eyes. Imi pace puppy dog eyes. Dar mai vleauu :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la inghetata! daca te iei de ea te-ai luat de mine, mai ales sa fie de vanilie, morrr lumeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anisoara pentru tine mi-as da 10 ani de zile
Si as mai da inca doi sa fim impreuna noi

Sa moara Vadim Tudor de necaz, compune ala mai bine ca mine dom'le? e dracia dracului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare comic cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare.

| AtsukoKure a răspuns:

Bietul Ashadow... s-a imbatat atat de tare incat a zis ca nu mai bea in viata lui...Le Epic

| єχcєєℓ a răspuns (pentru AtsukoKure):

Toți îl copiază pe єχcєєℓ sad

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Hai pune-ma si pe mine puppy dog eyes

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Dar eu? puppy dog eyes

| GasaiYuno a răspuns:

Dar eu? waiting

| αɴι28 explică (pentru GasaiYuno):

Ai aparut in part 2. :-s

| GasaiYuno a răspuns (pentru αɴι28):

Mai vreauu

| αɴι28 explică (pentru GasaiYuno):

Ete na!

| GasaiYuno a răspuns (pentru αɴι28):

Vreau smug