| Loome a întrebat:

Coming soon.
http://i.imgur.com/RTcHC.jpg

Răspuns Câştigător
| Mihăiţă_6525 a răspuns:

Abia astept sa vad o copie slaba si mai neamuzanta a serialului (DEJA existent) "RObotzi"

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

I love the desen big grin

| Dash a răspuns:

Nu mersi, nu-mi place ceapa.

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Loome esti cumva codin (cel ce face robotzii) thinking

| JustMeBăi a răspuns:

*peste cateva saptamani*

Fani disperati: Loome! Loome! Cand apare partea a doua?! Cand?!

| αηηα a răspuns:

De abia astept

Ps:Imi place desenu` >big grin

| Loome explică:

@BudăOriginal nope, tipu, sunt o fata cu muci, care petrece mult timp in fata calculatorului, si e pasionata de editari video/audio/foto.

| Loome explică:

@DeeDee Very soon, azi inregistrez audio pe vocea mea, ca sa am un reper la miscari, fac partea video, si apoi inregistrez vocea lui MO si FOCA [o sa il auziti pe Shefu in Adobe Audition3 ]
Sa speram ca va iesi bine, nu ca alte imitatii cu movie maker sau mai stiu eu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee a răspuns:

Cat de soon?

| Deea2900 a răspuns:

Buna.
Foarte frumos!
Pa, pa.

| Goangă a răspuns:

Foarte frumos ai desenat.sau ai plagiat?sad

| Madison a răspuns:

Barem n-ai facut si tu alti robotzi, ceva de la tine.