| gemeni6226 a întrebat:

Continuare la intrebarea cum ai pune un elefant in frigider. Leul da o petrecere in jungla la care participa toate animalele cu exceptia unui singur animal.Care este acel animal?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Elefant

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Corect pentru ca elefantul a ramas inchis in frigider.

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu mai fuma iarba

| gemeni6226 explică (pentru SilentRain):

Silent rain crezi ca eu am inventat aceste intrebari? Nu.Am spus ca o sa spun sursa de unde am luat si la ce folosesc aceste intrebari. Postez dupa cum am promis la ultima intrebare adica la intrebarea cum traversezi inot un rau daca e plin de crocodili.E ultima din seria celor patru intrebari.Si acolo o sa afli enigma.Seara frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt leu. Nu vrea sa aiba rivali.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca a pus elefantul in frigider cum sa participe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefantul, ca e în frigider laughing

| aneliram a răspuns:

Pun leul sa manance elefantul, bag leul in frigider. Leul nu da petrecere.

| MaryMaria333 a răspuns:

Animalele din zona noastra, ca alea nu traiesc pe acol si nu au cum sa ajunga laughing)